Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#11
Cóż, każdy jest inny i lubi co innego - i dobrze, bo byłoby nudno Smile
To nie głóg, to dzika róża, rosną mi długim żywopłotem w ogródku i nie mogę doczekać się owocków (krzaczki są jeszcze młodziutkie). Ale głóg też będzie Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Ojoj, ile prac Smile jak jest ich tak dużo to trudno ogarnąć, ale spróbuję Wink
Nie taki nieszczęsny ten print room, bo podoba mi się bardzo, zwłaszcza wieczko chustecznika Smile warto go ratować!
Ciekawy pomysł z tymi włącznikami, może te konkretne motywy kwiatowe niekoniecznie, ale jakby tak taki dodatek oryginalny do konkretnego wystroju wnętrza zrobić, to dlaczego nie? może być całkiem ładnie Smile
Ciekawe spęki otrzymałaś na butelkach... Jak je robiłaś?
Ten kieliszek na długiej nóżce... ten motyw jakiś taki za mocny mi się wydaje, tzn. średnio pasuje do tego papieru ryżowego.
Za to ten czwarty kielich (podświetlony) wygląda cudnie!!
Również kuchenny tryptyk bardzo zmyślny i na pewno będzie się pięknie prezentował Smile
Widać, żeś pracowita Smile czekam na kolejne Twoje prace Smile
Odpowiedz
#13
Martuś, wlazłam na strych, rozgrzebałam kilka pudeł, wywlekłam ten nieszczęsny print room i już zaczęłam go usuwać - prawdę mówiąc nie mam pojęcia jak miałabym go ratować? Mąż prawie się na mnie obraził, powiedział, że jemu się podoba taki jak jest, ale ja wiem swoje. Żeby chociaż zżółkł równomiernie, to mogłabym udawać, że efekt zamierzony, a tak? Wink Dzięki Wam, już wiem, jakich błędów nie popełniać, zatem tym razem wezmę dobry lakier i będę czekać do znudzenia aż każda warstwa będzie suchutka.
Dziękuję za wizytę Smile
Odpowiedz
#14
No tak jakoś te słoneczniki wlazły mi za skórę Smile
A print roomu już nie mam, właśnie dziś opaliłam wszystkie prace, zeszlifowałam i nawet już zagruntowałam pod nowy wzór, też będzie print roomowy. Kłopot tylko w tym, że prawie wszystko mam popakowane w pudłach i nie bardzo mam gdzie teraz pracować (czyt. bawić się) Ale nic to, przygotowane, będzie czekać aż wszystko znajdzie się na swoim miejscu i znowu ruszę z przyjemnościami Smile
Odpowiedz
#15
Fajne prace Smile Mnie się najbardziej podoba ten printroomowy chustecznik, a pingwiny z Madagaskaru już w ogóle mnie kupiły Big Grin
Odpowiedz
#16
Printroom też mi wpadł w oko i te slonecznikowe obrazki?Czy to podkładki?Butelki też są ciekawe jedynie wydają mi się szyjki niedokończone.Co jest i plusem bo widać czy pusta czy pełna Wink.Ogólnie ciekawe prace.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#17
Mnogość prac...! Chusteczniki i lampioniki ze światłem. Te naj... :0
Odpowiedz
#18
Spodobał mi się pomysł z kontaktami . Od razu pomyślałam o Hani Wink. Nie wiem czy wiesz ale nasza Hanulka decuje wszystko co wpadnie w jej łapki.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#19
Też na wszystkie przedmioty patrzę pod kontem decu Smile Ale, jak już wspomniałam, chwilowo mam warsztat pochowany w pudłach (czeka mnie przeprowadzka) i w tej chwili mogę tylko czytać i się uczyć i podglądać Wasze śliczności Smile
Uśmiech dla wszystkich nowo przybyłych Smile
Odpowiedz
#20
Grażynko, ten skorpion to na specjalne życzenie męża, nie mogłam nie wstawić go Wink
Cieszę się z takiej konstruktywnej krytyki, należało mi się! Teraz też widzę te błędy, ale usprawiedliwiam się błędami, za które już wypiłam Wink
Taaak, mam przeznaczony pokój na poddaszu tylko dla siebie i nie mogę się doczekać aż wykończymy dom, będę mogła szaleć, ćwiczyć, próbować aż dojdę do perfekcji, jak Wy Smile Taki mam cel Smile Smile Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl