Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#81
Ania fajny kształt tych puszek . I ten pomysł ze sznurkiem Smile. Dlaczego ja jeszcze takich nie robiłam . No tak pewnie dla temu że nie mam gdzie tego stawiać .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
#82
Wiola, rób i wymieniaj ze starymi albo rozdawaj Smile
Odpowiedz
#83
Ania najszybciej rozdawaj Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#84
Nooo....... na to zawsze znajdą się chętni Wink Ale z drugiej strony, są tacy, którym chętnie dajemy i jeszcze się cieszymy, że chcą brać. Przynajmniej ja tak mam Smile
Odpowiedz
#85
"Jak dobrze mieć sąsiada..." nawet jeśli jest z sąsiedniej wsi Smile Razem z Dużym zostaliśmy zaproszeni właśnie do takiego "drugowsiowego" sąsiada na jego 50-te urodziny. Niewiele się znamy, tyle, że Duży załatwił mu kiedyś pracę a on chętne pomaga przy przeoraniu zagonka czy zwiezieniu nam kamieni - taka sąsiedzka pomoc. Nie wiem czemu dostąpił nas taki zaszczyt, bo podobno mają być tylko najbliżsi (w ilości 10 par), ale zaprosili nas i nie wypadało odmówić, coby nie zaczęli mówić, że zadzieramy nosa. Bo nie zadzieramy i chyba nas za to lubią Smile Ale do sedna! Wobec powyższego, wypadało zorganizować jakiś prezent, ale co? Myślałam, myślałam, czas uciekał a ja nie miałam pomysłu. W końcu stwierdziłam, że zrobię sama coś na szybko a do tego dodam śmieszny gadżet i w ten sposób powstało to co niżej. Nie jest to wykonanie perfekcyjne: z Futrzaqa ściągnęłam pomysł, żeby było widać fakturę farby i lakieru, dzięki temu nie traciłam czasu na szlifowanie. Niestety, jakość mojego "miszczostwa fotograficznego" pozostawia wiele do życzenia, ale co nie co widać. A co do śmiesznego gadżetu: jest obowiązek noszenia po zmroku odblaskowych wdzianek, ale różnie z tym bywa. Znając troszkę jubilata, wiem, że piękną dziewczynę i śmieszny napis będzie nosił dla draki, zatem myślę, że to był strzał w 10 Wink

Achaś! Dodam jeszcze, że wilkowi oczy się świecą Big Grin


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#86
Świetny pomysł miałaś! Mam nadzieję, że w butelczynie naleweczka znajduje się Smile

Skoro nie potrafiłaś dobrze sfocić, to teraz pisz, co tam uczyniłaś Tongue Czy to tło jest biało-czarne, czy też światło tak "refleksuje". I co to znaczy, że wilkowi oczy się świecą??? Diodki mu wkleiłaś? Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#87
Strukturki maja swe niewątpliwe zalety.. Wink Na szybko i jest. Wilkowi jak sie świecą te ślepia?
Odpowiedz
#88
Po imprezie, bo jak się pije z umiarem to mocno ululane towarzystwo jest męczące. Ale było przemiło, serdecznie, wesoło i bardzo gościnnie Smile
Piszę wedle życzenia Zuzy: Wilka wydrukowałam na zwykłym papierze i polakierowałam z obu stron spray'em, żeby mi się nie rozmazał i nie nasiąkł klejem. Całość pomalowałam gąbką na czarno, nie rozcieńczałam farby, żeby struktura się utrzymała, potem flugger 70 - też gąbką. Struktura dała w tym wypadku to, że brzeg kartki nie był widoczny, choć dość gruby. Tego lakieru dałam tylko 2 warstwy, a to co błyszczy na srebrno to lakier bezbarwny z brokatem do paznokci. Na to znowu 3 warstwy lakieru i już. Wilkowi na źrenice nałożyłam igłą po jednym okruszku brokatu z lakieru i przyznam, że niesamowicie to wygląda Smile
Gdybym miała więcej czasu, to pewnie bym to pudełeczko dopieściła a tak wyszło jak wyszło, ale obdarowanemu i reszcie towarzystwa bardzo się podobała moja praca i chcę wierzyć, że chwalili szczerze Wink
Odpowiedz
#89
Miałaś świetny pomysł. Mówisz, że czasu mało? Nie wygląda mi to na to, więc się dobrze spisałaś. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#90
Bardzo fajnie sobie poradziłaś z prezentem "na szybko" Smile
Kamizelka wymiata, haha Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl