Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#71
Świetny pomysł ze sznurkiem. Daje fajną fakturę. Uwielbiam folkowe motywy, więc i puszki Twe uwielbiam Big Grin Ich kształt też jest niecodzienny - co jest kolejną rzeczą na +.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#72
Dziękuję Haneczko Smile Wiesz, nie pamiętam już po czym, ale chyba po flakach........ jak to na budowie Wink
DD - Hug
Odpowiedz
#73
Nieeeee! To nie do pieluch, za małe, raczej do ogóreczków i to tych mniejszych Smile
Kocham Cię Marysiu za to "...., Wy młode....." bo ja też wychowałam dwoje na gotowanych i prasowanych pieluchach Big Grin Ech! To były czasy Wink
A waga w połowie skończona: ozdobna baza oczyszczona szlifierką, pozostało doszlifować proste części składowe. Myślałam, że to właśnie będzie łatwizna, ale okazuje się, że te gładkie części potrzebują więcej pracy, żeby były idealnie równe i gładkie pod lakier. Ja nie mam do tego siły a Duży nie ma czasu a potrzebuję w tym jego pomocy, zatem waga musi troszkę poczekać.
Odpowiedz
#74
Malgana też bym się o folk nie podejrzewał ale 3 semestry kultury ludowej na studiach chyba zrobiło mi pranie mózgu haha Big Grin
Odpowiedz
#75
FutrzaQ, to chyba teraz bezbłędnie rozpoznajesz regionalne wzory? Mnie się wszystkie mieszają, no, może tylko góralskie bym rozpoznała i kaszubskie Smile
Odpowiedz
#76
Powiem ci nas tutaj katowali tylko Śląskiem, choć wzory jako takie z całej Polski przeglądałem w albumie z wycinanką ludową, coś pięknego Smile
Odpowiedz
Reklama
#77
Taaaaaa..... bo usystematyzować (jest takie słowo? Wink ) to już dla kulturoznawców za wiele roboty Wink
Odpowiedz
#78
szalejesz...Smile
Odpowiedz
#79
Oj, szaleję teraz na wsi z doczyszczaniem wagi, powinnam zmienić zawód na ślusarza Smile
Odpowiedz
#80
Renatko, zamierzam w nich trzymać "garść" drewnianych (i oczywiście kolorowych) przyborów kuchennych, wiesz: łyżki, łopatki, widelce........ takie tam durnostojki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl