Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#61
O, znajomy sznureczek Big Grin wykorzystuję identyczny Smile a prace perfekcyjnie wykonane! Motywy chyba dokładnie wycinałaś, c'nie? Pełen szacunek.
Odpowiedz
Reklama
#62
Futrzak, ja odkąd buduję dom na wsi też mam fazę na folk a nigdy wcześniej bym się o to nie podejrzewała Smile Do wszystkiego "trzeba dorosnąć" Wink
Martuś, dziękuję Big Grin Tak jakoś mam, że lubię wycinać dokładnie Smile A sznureczek jest bardzo wdzięczny, bo naturalny Smile
Odpowiedz
#63
Ja chyba jeszcze niczego nie wycięłam dokładnie... Shy a nie, raz ostatnio. Też folk. Oj nie lubimy się z nożyczkami. Tym bardziej podziwiam Smile
Odpowiedz
#64
Śliczne puszki, pasuje sznurek do tych motywów Smile
Odpowiedz
#65
Łojtam! Nie wycięłaś, bo się spieszysz, nie ma tak, że nie potrafisz Smile Ja czasami biorę przypadkowe serwetki i wycinam, wycinam i odkładam sobie motywy aż "dojrzeją" i znajdę pomysła na nie Smile

Karolinko - Smile
Odpowiedz
#66
Taki sznurek to przydatna rzecz i sporo można z nim pokombinować. Do folkowych motywów pasuje idealnie. Chyba taki sam wykorzystałąm przy bytelce z damą do wykończenia dołu butelki i zakrętki.
A na co one będą te puszki? Pytam, bo intryguje mnie to"chwytadełko" do nich. Podobaja mi się Smile
Odpowiedz
Reklama
#67
Justyś, chwytadełko to początek kolekcji drewnianych przyborów (?) sztućców (?) kuchennych - mam zamiar zrobić sobie taki komplet łyżek, widelców i tego co jeszcze znajdę. Jak wieś to ludowo - nie? Smile
A tego sznurka mam ci a mam, mogę chyba cały dom nim owinąć Wink
Odpowiedz
#68
Czyli prawdziwie na ludowo. U mojej babci było sporo dziwnych "narzędzi kuchennych", kilka o nieznanym mi do dziś przeznaczeniu. Ale żadnego zdekupażowanego - wszystkie zwyczajnie drewniane Wink
No i fajnie będzie Smile
Odpowiedz
#69
Dziękuję Grażynko Hug
Odpowiedz
#70
Bardzo fajne dwojaczki Wink))
Po czym te puszki bo to takie beczułeczki Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl