Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#51
aaaaa!!!! Bo ja kiedyś rzuciłam się na glazure, byłam ciekawa czy się będzie trzymać i ... trzymało się doskonale!!! ale tylko motyw przykleiłam, potem walała sie po parapecie na podwórku i ktoś się nią zajął i pękła Sad Oczywiście winnych nie ma!!! Big GrinBig GrinBig Grin Pewnie kot! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#52
Gabi, ja robiłam podkładki (takie pod kubki) na małych płytkach kuchennych (glazura), i robiłam dokładnie tak samo jak na innych materiałach, zatem: motyw i masa lakieru. Dodatkowo od spodu podklejałam je cienkim suknem. Nieskromnie przyznam, że wszystkim bardzo się podobały i był czas, że robiłam je w hurtowych ilościach. Jak masz parcie na glazurę, to śmiało. Acha, ta moja nie była taka gładka, tylko jakby z delikatną fakturą.
Odpowiedz
#53
O! Dlaczego mnie tu jeszcze nie było?!?!? Ale już jestem Smile

Widzę,że lubisz różnorodność - i dobrze Smile
Najbardziej spodobał mi się tryptyk kawowy (chociaż ja przecież czegoś takiego nie lubię Tongue ) i te skorpiony (skorpionów jeszcze bardziej nie lubię Big Grin )
A w przełącznikach ozdobiłaby tylko te klapki do pstrykania, bo teraz to chyba za pstrokate wyszły...

Za to ostatnia butelka podoba mi się całkowicie i bez zastrzeżeń! Zawsze chciałam sobie coś takiego zrobić i jeszcze mi się nie udało... Może kiedyś...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#54
(03-31-2015, 07:47 PM)malgana napisał(a): Jak masz parcie na glazurę, to śmiało.

e tam parcie! Walała mi się jedna płytka i chciałam zobaczyć czy to to sie nadaje Smile)) i nadaje się, a Ty teraz potwierdziłaś Smile
Odpowiedz
#55
Zuza, dziękuję Hug

Gabi, tylko jeśli zrobisz podkładki, to pamiętaj, że gorące będzie się zawsze kleiło, nawet po dwóch latach. Choć śladów po kubkach a raz nawet garnku nie zauważyłam.
Odpowiedz
#56
Butla piękna.Róża nie różowa a jednak mi się podoba Smile.Do takiego zestawienia kolorystycznego czarno-białego tylko czerwona róża robi wow!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#57
Magdusiu - dziękuję Big Grin
Mnie idea tej butki zaczarowała od razu, aż żałuję, że to nie ja wymyśliłam, tylko zeszpaczyłam z netu. Ale myślę sobie, że w takim wzorze można zrobić też insze przedmioty.
Odpowiedz
#58
Pozazdrościłam Justysi i też wklejam skończone kilka dni temu swoje ludyczne puszki Smile


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#59
Fajne dwojaczki się zrobiły Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#60
Ja do ludowych mam słabość Big Grin fajne!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl