Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
Super pomysł i świetne wykonanie Smile Bardzo zaskakująca ta butla, zabawna Wink
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Dziewuszki Hug
Odpowiedz
Zajefajna butla Smile Gratuluję .
Odpowiedz
Ania bardzo fajną pracę zrobiłaś . Lubię takie oryginalne pomysły. Opowiedz trochę jak ją tworzyłaś Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Babulko - dziękuję Smile
Wiolu, nie ma co opowiadać, może tylko to, że już wiem, jak trudno przykleić suwak do szkła tak, aby był dokładnie w miejscu, które chciałam. A! I jeszcze jedno: nie wiedziałam, że lakierowanie struktury jest podstępne, booooooo............. lakier uwielbia przytulać się do wzniosłości a jak się tego nie zauważy i nie usunie, to pozostają białe miejsca. Trza usuwać nadmiar lakieru.
Odpowiedz
dobre! ja rosyjskich blogów nie oglądam to zasuwaną butelkę widzę pierwszy raz i ubawiła mnie bardzoBig Grin super wykonanie i kolorki!
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Martuś Hug Ja też nie oglądam, znalazłam ją na pintereście Smile
Odpowiedz
Wow.. Poprzyglądam się jeszcze i coś napiszę bo póki co to muszę szczękę zbierać z klawiatury,ze takie cuda idzie zrobić . Ino jak..Wink
Odpowiedz
Choć spapugowane to bardzo fajne.
Nigdzie takiej jeszcze nie widziałam więc tym bardziej podziwiam Smile
Odpowiedz
arttmake, b-b - dziękuję Hug Myślę, że każdy by ją zrobił, wielkich medycyj w niej nie ma Smile
Póki co czerpię inspirację z netu, przez budowę a teraz wykończeniówkę wena zupełnie mnie opuściła, zatem korzystam i odtwarzam to, co spodoba mi się u innych Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl