Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
Wymyśliłam sobie dolną łazienkę w bieli z niewielkimi dodatkami brązu. Meble upatrzone czekają w sklepie i wyglądają tak:     (zdjęcie zrobione w Castoramie, meble to zestaw Romantic białe. Ale chcę inne lustro. Oglądając prace Grażynki, zachciało mi się spróbować sił w renowacji i postanowiłam postarzyć ramę od obrazu, która docelowo została ramą lustra. Ale........ no właśnie! To nie do końca chyba jest takie, jakie powinno być, choć starałam się robić tak, jak podpowiadała mi Grażynka. Widać mało zdolna jestem lub mało pojętna Sad Starą ramę rozłożyłam na części,wyszlifowałam, skleiłam nowym klejem i nawet Duży poskręcał mi ją, żeby była mocniejsza. Potem lekko pomazałam białą farbą, potem ciemnym woskiem a na koniec białym. Ale to nie jest to, co chciałam.
Dużemu się podoba, nawet nie chciał słyszeć, żeby zaczekać na Wasze rady i sugestie, tylko zabrał ramę do szklarza, żeby oprawić lustro. A ja wiem, że gdzieś, coś spartaczyłam, tylko nie do końca wiem co? A jeśli i Wam się tak wydaje, to czy z lustrem można to jeszcze poprawić? I jak?            
Odpowiedz
Reklama
Dla mnie git Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ja nie bardzo się znam na postarzaniu bo sama takich rzeczy nie robię.
Jak na moje oko to chyba jest ok. Może jednak wypowiedzą się dziewczyny, którym idzie to znacznie lepiej Wink
Odpowiedz
Dziękuję Muszko Smile Wiesz, właśnie chciałam, żeby było troszkę inne niż szafki, chciałam dodać mu pazura tym brązem. Płytki są białe, szafki białe, podłoga: terakota bielone dechy, tylko wąskie dekory pod sufitem i przy podłodze w kolorze brązu. I tak pomyślałam, że te żłoby w ramie też mogły by być brązowe. Chcę do tego kupić biały kosz wiklinowy z wypuszczoną białą wyściółką, którą chcę obszyć brązową tasiemką. Tak sobie wymyśliłam: biała łazienka z małymi brązowymi dodatkami. Ale bardzo małymi, dyskretnymi. Czekam na Grażynkę, może zajrzy i się wypowie - w końcu co specjalista to specjalista Smile
Odpowiedz
Rama zarąbista! Tylko, myslę, żę zbyt brązowa do tych mebli. Olik, dobrze pisze, pobielić jeszcze. Chcesz przecież biało z niewielkimi dodatkami brązu. Ale gdyby sie nie udało, to moge je przygarnąć.
Odpowiedz
Dziękuję Dziewuszki, zwłaszcza Tobie Grażynko Big Grin
To ją jeszcze rozbielę. Ale jak: można na wosk, czy wszystko ściągnąć i przeszlifować i robić od nowa?
Odpowiedz
Reklama
Wiesz co Grażynko? Zrobię tak: na razie zostawię, jak będą mebelki, powieszę i zobaczę całość - dam do oceny. Właśnie chciałam, żeby nie było za biało. A może rozbielić to jasne, prześwitujące drewno a brązy zostawić? Bo ona w tej chwili ma trzy kolory: biały, brązowy i prześwitujące spod bieli jasne drewno (nie wiem jakie)
Odpowiedz
Rama bardzo mi się podoba. Jestem bardzo ciekawa finału tej historii Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mnie się podoba tak jak jest i też myślę, że powinnaś zaczekać i sprawdzić jak całość będzie wyglądać. Oczyma duszy widzę, że będzie wygląć dobrze Wink
Odpowiedz
Zatem decyzja zapadła: poczekam i zobaczę Smile
Dziękuję Dziewczyny Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl