Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
Dziękuję Muszko Hug
Kiść winogron, bo Jezus przemienił krew w wino, wiele motywów religijnych ma ten akcent a imię ma kolor złoty, tylko fotka przekłamuje - tło pudełek to piękny ciemnozielony kolor i też tego nie widać Sad Muszę poćwiczyć z aparatem.
Odpowiedz
Reklama
(05-20-2015, 04:22 PM)malgana napisał(a): bo Jezus przemienił krew w wino

A nie wodę? Tongue
Odpowiedz
Mi też się wydaje że przemiana była z wody w wino Winkale to na pewno było przejęzyczenie Wink

A winogrono się często pojawia w motywach komunijnych, bo symbolizuje wino, które skolei symbolizuje krew Chrystusa Wink
Odpowiedz
(05-20-2015, 09:20 PM)Merilon napisał(a): A winogrono się często pojawia w motywach komunijnych, bo symbolizuje wino, które skolei symbolizuje krew Chrystusa Wink

I właśnie o to chodzi - hostia i wino to symbole ciała i krwi Crystusa.
Odpowiedz
Ufff..... dzięki Dziewczyny, że mnie wytłumaczyłyście, bo ja jak zwykle coś poplątałam Smile
Muszko - złoty, złoty a co do zdjęć to nie ma chyba gorszej fajtłapy ode mnie Wink
Odpowiedz
Fajne prace. Zwłaszcza puszki na ludowo i butelka z różą.
Ten prezent komunijny...nie w moim klimacie, zwłaszcza książka. Pierełki mi nie przeszkadzają, zdjęcie bym wywaliła, wystarczyłoby imię właścicielki.
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
O!!! Właśnie byłam u Ciebie Big Grin
Dziękuję za odwiedziny i ocenę Big Grin
Odpowiedz
Aniu, a ten dekor na wieku (rameczka), to ze zdjęciem to co to takiego? Odlew gipsowy czy drewienko?
Odpowiedz
Justyś, to ramka akrylowa z Retro Kraft Shop'u Smile
Odpowiedz
Dzięki Aniu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl