Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magiczne poddasze Malgany - Forsiasta butelczyna - str.20
#91
Mrocznie! I najważniejsze ze obdarowywany zadowolony Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#92
Wilk zarąbiaszczy Smile faktura bardzo ciekawa a sam komplet pomysłowySmile to co mi jednak przeszkadza to motyw niewtopiony w tło i nieco "przyduszenie" wilczka przez tę fakturę. Może to światło i zdjęcie daje wrażenie mocnego kontrastu tego wilka i faktury. A jeśli nie to albo postarałabym się stopniować fakturę tak żeby przy wilku było jej mniej a kolor był mniej nasycony bo wilk wypada lekko szaro przy takim tle (chyba że to tylko mylące wrażenie na zdjęciu; o zdjęciach już były dyskusje jak trudno zrobić odpowiednie Wink) albo oddzieliłabym motyw od faktury zostawiając wilka niejako w ramce, prostokącie albo owalu, z gładkim tłem. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam o co m chodzi Big Grin tak czy inaczej zapewne było to bez sensu bo przecież prezent nie dość że poszedł to jeszcze się spodobał Smile a prezenty ręcznie robione mają niezwykłą wartość bo są reprezentacją naszego poświęconego czasu dla obdarowanego i myślenia ciepło o nim Smile
Odpowiedz
#93
Ojej, jakie "groźne" prezenty Wink troszkę do mnie nie przemawia ten motyw, ale to kwestia gustu Wink pomysł z osobiście wykonanym prezentem oczywiście pierwszorzędny. Fakturka farby fajnie tutaj wygląda, mi tylko ten wilk jakoś nie pasuje Wink
Odpowiedz
#94
Dziękuję Kochani za odwiedziny Smile
To prawda, praca jest mroczna, ale te srebrne drobinki troszkę to łagodzą a wilk to ulubione zwierzę jubilata Smile Zresztą, on pomimo stanu rolniczego i 50 lat jest bardzo hard rock'owy, wiecie: skóry, ćwieki i takie podobne Wink
Martuś, rzeczywiście jest kontrast między tłem a wilkiem, ale nie aż taki duży, jak widać na fotce, tu wilk mi bardzo zszarzał bo taki ze mnie fotograf Sad
Odpowiedz
#95
(04-27-2015, 11:41 AM)malgana napisał(a): To prawda, praca jest mroczna, ale te srebrne drobinki troszkę to łagodzą a wilk to ulubione zwierzę jubilata Smile Zresztą, on pomimo stanu rolniczego i 50 lat jest bardzo hard rock'owy, wiecie: skóry, ćwieki i takie podobne Wink
ooo, no to motyw pasuje idealnie ! Smile
Odpowiedz
#96
(04-27-2015, 11:41 AM)malgana napisał(a): Martuś, rzeczywiście jest kontrast między tłem a wilkiem, ale nie aż taki duży, jak widać na fotce, tu wilk mi bardzo zszarzał bo taki ze mnie fotograf Sad

Bo zdjęcia są okrutne... Sad i bo oszukują Sad
Odpowiedz
Reklama
#97
tak. zdjęcia są okrutne... zwłaszcza jak aura lub pora dnia (/nocy) nie taka a do dyspozycji ma się tylko telefon....
Odpowiedz
#98
Super prezent, też bardzo lubię wilki, a tu jeszcze tak klimatycznie podane Smile Jubilat musiał być zachwycony.
Odpowiedz
#99
Dziękuję dziewuszki Blush
Odpowiedz
Świetny pomysł.Ja uwielbiam wilki!Wyszło fajnie Smile. Co do wieku jubilata...to powiem,że człowiek w głębi siebie się nie starzeje...chyba,ze był już poważny w dzieciństwie.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl