Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje kolorowe drewienko - chustecznik str.7
#51
Chustecznik czekał na ozdobienie kilka miesięcy. Nie umiem robić czegoś dla siebie, bo nigdy nie wiem jak dany przedmiot miałby wyglądać. Wolę tworzyć dla kogoś Smile
I nagle przyszła wena i oto jest mój pierwszy chustecznik. Muszę przyznać, że nawet mi się podoba, ale czegoś brakuje mi na górze. Czego? Tego oczywiście nie wiem. Próbowałam z szablonami, ale stwierdziłam, że to jednak nie to. Przynajmniej wiem, że bardzo spodobało mi się takie przecieranie Smile
Motywy wydrukowałam na serwetce przyklejonej do kartki z bloku technicznego. Mam dziwne wrażenie, że taka serwetka mniej się marszczy od takiej zwykłej kupionej.
Miłego oglądania Smile
               
Odpowiedz
Reklama
#52
powściągliwy w formie, ale ładny Smile i transfery jak Ci ładnie wyszły i przetarciaSmile a może go lekko skropić? ...
Odpowiedz
#53
Chustecznik naprawdę fajny. Nigdy nie drukowałam motywu na serwetkę. Może kiedyś spróbuję, choć na razie transfer mnie zadowala Smile Rady Reni i Marty podobają mi się. A co do pociągnięć pędzla, to najlepiej pomalować min. 2 razy i wyszlifować papierem, ja używam często tego w kostce.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#54
Akurat te ślady pędzla mnie nie raziły - skoro przetarcia to farba też z założenia miała być położona nie dbale, ale teraz mi wstyd.
Marta to wydruk na serwetce. Transferem robię napisy.
Chlapanie i zawijasy to chyba dobry pomysł. Chlapania jeszcze u mnie nie było Smile
Odpowiedz
#55
dokładnie tak jak mówi Renia Smile
Odpowiedz
#56
Ja sie podpisuję pod tym co powiedziały dziewczyny i dodam ,ze praca mi się podoba.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#57
Bardzo fajny chustecznik Smile przetrzyj troszkę górę, żeby te pociągnięcia pędzlem zredukować i zrób tak jak ci radzą dziewczyny, dodaj jakieś transfery narożnikowe, będzie elegancko Smile
Odpowiedz
#58
Sluchaj kolezanek odnosnie gory. Boki super.
Odpowiedz
#59
Boki super, poczekam na to co wykombinujesz na górze Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#60
Ciekawam okrutnie finiszu Smile Za delikatnymi floreskami w dwóch kącikach jestem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl