Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje prace, szkatułka z reliefem str 17
#11
(10-29-2014, 12:15 AM)oli napisał(a): Została mi środkowa skrzynka i tu mam duży dylemat, bo ona ma bardzo fajne fragmenty: kapitalnie przetarte paski, świetne różyczki z krakiem na boczkach klapy, ten transfer (czy wydruk) na wieku. Jednak jak dołożę do tego koroneczkę, kokardeczkę, reliefiki, fotografię, relief naokoło tejże i jeszcze napisy biegnące po skosie to już mam materiału na trzy skrzynki i razem tego jest dla mnie o wiele za dużo.

Oli napisała w punkt, więc co ja się będę wysilać Smile Gdyby odjąć tej skrzynce parę pierdółeczek - koronkę, relief, kokardkę itd., to wówczas dla mnie byłaby doskonała. Nadmiar szczegółów i zdobień powoduje wrażenie chaosu, nie wiem, na czym mam oko skupić, poza tym jakoś zaburza mi to styl całej pracy.

Natomiast szkatułka z różami - rewelacja. Bardzo podoba mi się kolorystyka, dół w paski, wszystko bardzo spójne, faktycznie może ze dwie warstwy lakieru jeszcze by nie zaszkodziły. No i ja bym jednak urwała tę koroneczkę Naughty

Karafka nie jest zbyt dobrze widoczna na zdjęciu, piękna aranżacja, ale sam "obiekt" trudno całościowo ocenić. My tu wolimy wiesz, takie zdjęcia "techniczne", wszystko widoczne łącznie z kurzem na stole Smile A dziewczyny tu wszystko zobaczą, kokardka milimetr krzywa, mikroskopijny paproszek w lakierze Big Grin Na szczęście "normalni ludzie" tego wszystkiego nie widzą Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#12
Mnie sie wszystko podoba nawet ten przesyt na skrzynce tej retro.Moze za długo w Anglii jestem ,a oni uwielbiają jak jest naćkane.Może się i tym zaraziłam Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#13
Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze Smile Taki chyba mój styl że koronki, reliefy, i wszystko co się da muszę gdzieś wetknąć. Jak nie na zewnątrz to w środku Naughty a co tam! Wink W ogóle uwielbiam te klimaty i róże- to mój ulubiony motyw Smile
W tej skrzyneczce na prezent ślubny miałam zamiar wstawić właśnie zdjęcie pary młodej. Tyle że chyba z miesiąc mordowałam koleżankę o jakieś zdjęcie a gdy w końcu dostałam to jedno ze swetrem rozwalonym w tle ;D, drugie z dziwną miną... w każdym bądź razie na większości był mistrz drugiego planu co by sprawiło że określenie ''na bogato'' to w tym przypadku mało powiedziane Wink
Odpowiedz
#14
prace piękne ale nie w moim stylu
dla mnie wszystkiego jest za dużo
ale z przyjemnością popatrzyłam na nie
Odpowiedz
#15
Dla mnie prace bardzo ciekawe pod względem technicznym (z tym akurat cały czas się zapoznaję) jak i wizualnymSmile Widać, że świeżynką w decou nie jesteśSmile
Odpowiedz
#16
Wrzucam jeszcze dokładniejsze zdjęcia karafki. Robiłam jeszcze do niej pudełeczko do kompletu. Może to będzie bardziej techniczne Smile

[Obrazek: 12d40b292af9380emed.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#17
A ta falbaneczka na szkatulce to taka ze srodka wystajaca, tak? Czy moze malowana? Bo ostatnio jak przegladalam kilka blogow, to juz wszedzie chyba koronki i firanki maluja.
Odpowiedz
#18
No "świeżynką" to Ty tu jesteś tylko Smile
Karafka najbardziej mi się podoba. Resztę już wiesz Smile
Odpowiedz
#19
Koronka ani nie z środka ani wystająca Smile po prostu przyklejona do brzegów wieczka Smile
Odpowiedz
#20
Ja już chyba tak mam , że lubię wszystkiego nawalić ;D Miało być na bogato , więc jest Wink A koronki i falbanki to mój słaby punkt i ciężko mi przejść obojętnie obok pasmanterii Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl