Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pawlaczkowe paćkanie - koniki str.2
#11
CudenkoSmile
Wyglada jak wyhaftowanySmile
Odpowiedz
Reklama
#12
Jak już niejednokrotnie pisałam, nie lubię robić nic dwa razy tak samo, no ale czasem się uginam pod ciężarem pokusy zrobienia czegoś nowego, innego niż dotąd. Z papierem mache nie miałam wcześniej do czynienia, może dlatego że nie odpowiada mi jego struktura i jakość wykonania (szczególnie jeśli chodzi o przedmioty z empiku). Ostatnio znajoma poprosiła mnie o ozdobienie 8 koników z papieru mache za pomocą decou. Miały być połączeniem nowoczesności i klasyki, czyli motyw ludowy, ale w kolorach czarnym i białym. Szukałam motywu serwetkowego, bo stwierdziłam, że tylko serwetka się tu nada, ale nie trafiłam na odpowiedni motyw, ponieważ koniki są całkiem nieduże. Postanowiłam spróbować popaćkać farbami - niby decorative painting (może za dużo powiedziane Smile) i wyszło to, co na fotkach.
Zdjęcia robiłam telefonem, bo padła mi bateria w sonce, a musiałam koniki oddać inwestorce :-)

       
Odpowiedz
#13
I ja mam taki stosunek do pm, ale te koniki z ręcznymi ozdobami są urocze. Wyglądają trochę jak z gliny Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
A mnie te stworki bardziej przypominają pieski :p Ale są sliczne!
Odpowiedz
#15
dzięki dziewczyny :-) faktycznie przypominają pieski, bo co to za konie bez grzywy i bez ogonów :-)
Gdybym miała robić na nich decou z obu stron to bym chyba szału dostała z lakierowaniem.
Odpowiedz
#16
Ciekawe i nie przekombinowane.
Odpowiedz
Reklama
#17
Już wiem. To są PIESKONIKI :d
Odpowiedz
#18
Aleś napaćkała! Fajnie połączyłaś klasykę z ludowszczyzną. Bardzo ładnie to wygląda.
Stworki nabrały klasy (choć nie widać co to za gatun jest Wink)
Odpowiedz
#19
Mnie się podobają te koniki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#20
O! Koniki w sam raz dla mnie! Smile Zabieram! Smile

I Ty to sama malowałaś?!?!?! Omatko!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl