Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
#21
Założę się, że gdybym ja się zabrała za krak z farbą olejną i bitumem, to by wyszła z tego jakaś pomazana masakra Naughty A Tobie subtelnie i elegancko wychodzi, super. Bardzo piękna, pastelowa, a jednoczesnie nasycona kolorystyka.
Odpowiedz
Reklama
#22
Fajne prace, delikatne i pięknie zrobione. Brawo! Czekam na więcej Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#23
Pudełeczko na prezent ślubny słodkie.Ta serwetka chyba jest stworzona na ślubne pudełka.Mnie się tez podoba na kufrze ślubnym jakie zrobiła Pawlaczka.Ja też chętnie używam tej serwetki dlatego tym bardziej podoba mi się Twoja praca.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#24
Proste i eleganckieSmile
Odpowiedz
#25
Bardzo ładne pudełko i do tego pięknie przewiązane Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#26
Wiecie co, Drogie Panie Smile, potraficie człowiekowi dodawać otuchy (bo wiary we własne prace zawsze jakoś mało...Blush) i motywować Gossip. Dziękuję ślicznie za wszystko, co napisałyście - potraficie człowiekowi naładować bateryjki Naughty

Jako, że ostatnio urwanie głowy mam z pracą, wrzucam kolejne zdjątko. Tym razem makowy wazonik dla "teściów". Niestety, dawno go robiłam i nie do końca pamiętam, jak te spękania powstały? Ale wiem, że jakimś przypadkiem Naughty i o ile moja pamięć nie poszła się właśnie opalać (przynajmniej ona), to na gołe szkło nałożyłam crack'a 1-składnikowego (ale nie pytajcie dlaczego?) i do dziś nie wiem co sprawiło, że popękał. Co więcej, "zmroził" powierzchnię szklaną. Nie próbowałam tego więcej, mazidła juz nie mam, więc eksperyment na zawsze pozostanie owiany tajemnicą Undecided
By uspokoić jednak Wasze ciekawskie duszyczki powiem, że efekt nie był zbytnio wytrzymały, co zaowocowało jedynie kilkudniowym zmywaniem owej oryginalnej, popękanej i zeszronionej powierzchni. Że nie wspomnę o nerwach temu towarzyszących Angry bowiem wazonik miał być prezentem i musiał być gotowy na konkretny dzień.

Ale wracając do motywu na wazonie. To pochodzi on z serwetki, a jego 3D płatki formowane były na specjalnej folii, pod wpływem ciepła znad świeczki. Na koniec końców, polakierowany "śmierdziuchem" został sam motyw.

Myślę, że dosyć dokładnie podzieliłam się z Wami, co i jak poszło tak, a co nie tak. Uwagi, spostrzeżenia i konstruktywna krytyka, są mile widziane Angel


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#27
Piękny efekt. I zaskoczenie z jednoskładnikowcem na szkle Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#28
Efekt popękania i sospesso wyszedł bardzo fajnie Wink Szkło przydymione czy też oszronione ma swój urok Wink

Zapraszamy Cię także do naszych wątków Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#29
efekt nie zamierzony, ale jaki ciekawy... Wink
Odpowiedz
#30
Efekt ciekawy. Maki jak najbardziej pasuja i ladnie wyszly.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl