Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek
#31
A hej! Smile Mnie też podoba się ta listko-miseczka, ale dałabym ciemniejszy zielony Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Liścio miseczka bardzo do mnie przemawia. Fiołki super motyw . Fajnie skomponowane.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#33
Fajnie, że wróciłeś. 100 lat!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#34
Wszystkiego NAJ!!! Smile
Odpowiedz
#35
Dziękuję bardzo za życzenia, stary już jestem 24 lata Big Grin
Dorzucam kolejne 5 zdjęć do oceny. Szkatułka w róże, którą już "ukradła" mi znajoma, w stanie surowym kosztowała całe 5zł w sklepie typu "wszystko za 4zł"
       
Dwie zakładko-zawieszki
       
I jako, że serwetek z makami kupiłem całą paczkę musiałem je znów wykorzystać tym razem na taki wieszak. Tak, tak znów te ciemne boki Big Grin
   
Odpowiedz
#36
Fajna zakładeczka! Wszystko czyste i ładnie przyklejone. Na żelazko kleisz?
Szkoda, że maczkowi głowę uciąłeś Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#37
DeDuś dobrze mówi, obtłeś maku głowęSad
Mnie to pierwsze pudełeczko się całkiem widzi, nawet całkiem bardzo. Tylko, ta faktura... Miała być?
Zakładeczki też fajne - zwłaszcza ta różyczkowa Smile sprytnie Wink
Odpowiedz
#38
Virgo_777 napisał(a):DeDuś dobrze mówi, obtłeś maku głowęSad

hahahhaaa
ale prace fajne fajne. Mi sie taka faktura robi od tapowania zmywakiem Smile
Odpowiedz
#39
No i ja taką fakturke robię, nawet dość często, bo dobrze się wtapiają na niej motywy, tylko bardzej ją zalewam lakierem (ale to ja - przypadek ciężki w tym temacie (lakierowania), ale się leczę, tylko kiepsko mi idzie Sad
Jestem uzależniona... od serwetek posiadania i warstewek lakierowania... Sad
Odpowiedz
#40
Dokładnie tak jak piszecie faktura jest od tapowania, da się ją chyba zamaskować odpowiednią ilością lakieru ale właśnie z tym wykończeniem u mnie problem Smile Czasami zacznę szlifować przejadę za mocno i mi białe z pod spodu wychodzi bo przetarłem... Innym razem właśnie lakieru trochę za mało i zawsze te moje prace, czego bym nie robił, mają fakturę tapowania... O ile na płaskim można szlifować w każdej fazie by było gładkie w 100% (co nie zawsze mi się chce) o tyle na jakiś np. wazonikach nierównych pozostaje tylko ładować lakier Confused
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl