Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek
#21
Jeśli masz za rzadką pastę i Ci podłazi pod szablon, wyjmij jej trochę na talerzyk i poczekaj aż trochę podeschnie i dopiero wtedy nakładaj na szablon (właśnie tak załatwiłam swoja rzadką pastę). Szablon możesz dodatkowo nakleić taśmą malarską i dociskać ręką jak radzi Virgo wtedy nic Ci się nie przesunie ;o))

Ta herbaciarka którą prezentujesz ma śliczne motywy zarówno jeśli chodzi o kolory i ich wielkość idealnie się wkomponowują w te kwadraty. Moim zdaniem jednak jest ich tam odrobinę za dużo.
Przecież nie muszą być na każdej ściance ;o)
A za te malowanki wokół motywów składam gratulacje, bo z tego co widzę wszystkie są ręcznie malowane (każde inne), ich kolor i kolor całej herbaciarki też współgrają.
Jeślibyś ja podszlifował co nieco to jestem pierwsza w kolejce by ją porwać ;o)))
Odpowiedz
Reklama
#22
Hej, witajcie po dłuższej przerwie. Sesja pochłonęła dużo czasu a i przeprowadzka z Opola na wakacje do domu też zabrała swoje więc nie miałem specjalnie na nic czasu Tongue
Jako, że wybitnie pilny student nie jestem i aby odreagować od egzaminów robiłem sobie taką oto deseczkę, mam nadzieję, że się podoba Big Grin

   

Co do pudełka z przegródkami, którym zajmowałem się wcześniej, na razie je zostawiłem muszę wymyślić na nie jakąś grubszą koncepcję. Ogólnie dziękuje za porady z szablonami teraz jak jestem w domu mam trochę więcej możliwości i materiałów to popróbuje Tongue

Z planów na przyszłość muszę popatrzeć co tu nowego się pojawiało a widzę, że całą jedną stronę zaległości mam.
Z rzeczy własnych mam chęć na zegar tylko jeszcze nie wiem jaki. Po pierwsze chciałem na owy zegar przerobić starą płytę winylową tylko dokupić mechanizm. Z dekupażem to za wiele wspólnego miało nie będzie no ale tak tylko mówię ;d inny plan na zegar jest taki żeby zamówić drewnianą tarczę z mechanizmem z alledrogo i ją już odpowiednio ozdobić. Koniec końców chyba podejmę się obu Big Grin
Dodatkowo kupiłem szklaną zwykłą piersiówkę <pustą hehe> za 1,70. Mam fajną jedną serwetkę w szyszki, liście i takie ogólnie leśne wzory, pasuje mi do tego, na dniach zacznę ją robić. Dodatkowo na targu rupieci wynalazłem taki niby spodeczek drewniany za złotówkę, też coś na niego wymyślę. Mam jeszcze wazonik ale chyba nie będę go upiększał na siłę bo ma całkiem ładne zielone szkło. Jest jeszcze fajny słoik taki "na ciastka" nie zakręcany, wydaje się dość stary więc zwędziłem ze strychu i butelka po winie, to tyle. Big Grin

Na koniec jeszcze jedna deseczka, serwetka poszła naklejona po całości wiec trochę ją pourywało no ale... Big Grin

           
Odpowiedz
#23
Fajna deseczka Wink. Nie wiem tylko czy ten rant nie za ciemny Dodgy. Ciekawe jakby wyglądała gdybyś te maczki przeciągnął na rant . Z tego co napisałeś będziesz miał co ozdabiać podczas wakacji Wink. Życzę owocnej pracy .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#24
Śliczna deseczka, czysta, schludna, brawo Smile
Ja bym pewnie jakieś cieniowania zrobiła... Jeśli polakierowana, to spróbuj może, jeśli nie wyjdą, zetrzesz wilgotną szmatką.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#25
Dla mnie deseczka bardzo dobra . Na dodatek kocham maczki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#26
Deseczka, pierwsza klasa Smile

Co do herbaciarki....... Dziadek mój zawsze powtarzał: "lepsze jest wrogiem dobrego". A chodziło o to, że jak poprawiamy i poprawiamy, dodajemy i dokładamy, to efekt zamiast lepszy - gorszy wychodzi.
Oczywiście to subiektywna ocena, ale bardziej by mi pasowało, gdyby tych bukiecików mniej było....duuużo mniej.... Zostawiłabym ten duży, główny, a w przegródkach tylko te szablony odbite Angel
Oczywiście, ile gustów, tyle opinii. Ja tam lubię konstruktywne opinie i krytyki, bo dzięki nim robię krok do przodu i zauważam, czego nie widziałam, a powinnam... Jednym słowem - konstruktywna krytyka jest rozwojowa Naughty (jednym słowem miało być.....hihihihihi).

Czekam na kolejne "męskie" podejście do decou Wink
Odpowiedz
Reklama
#27
Odkopuje mój zagruzowany temat bo bez sensu zakładać nowy. Odświeżyłem trochę fotki bo wrzucałem je na hosta zamiast na forum i poznikały, więc je edytowałem i powinny teraz być do wglądu cały czas Big Grin
Wcześniej pisałem o pudełku z przegródkami i prosiłem o porady, szablony mnie pokonały i koleżanka dostała pudełko takie jak na zdjęciu wcześniej, heh ona nie wie, że "teoretycznie" było nieskończone Big Grin
Mam trochę rzeczy do "pochwalenia się" więc może zacznę i postaram się już nie opuszczać forum na tak długo ;d
Nie umiem nazwać tego przedmiotu bo ni to deska, ni to miska, ni podkładka Big Grin    
Jako że ilość zdjęć ograniczona i wszystkiego nie dam a chcę lecieć po kolei z tym co stworzyłem będzie bardzo zgodnie z porą w kalendarzu i za oknem:                
Odpowiedz
#28
Zabieram ta a'la miskę. Bardzo mi się podoba!!! Na pierdzionki i zegarki na nocny spoczynek w sam raz!!!! Smile
Odpowiedz
#29
To naczynko listkowe fajne jest. Ładnie oplecione brzegi. Ja pewnie bym podumała nad innym kolorem, bo nie kocham zielonego. Tu jednak jakoś go zdzierżam no i z fioletem połączony... Wink
Bombka to chyba malowana..?
Odpowiedz
#30
Bombki są pół na pół, gwiazdki, czyli te środkowe elementy są serwetką ale dookoła są różne takie "ptaszki i fale" i to jest właśnie domalowane bo uznałem, że sam motyw z serwetki jest za ubogi i czegoś brakuje Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl