Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na początek
Porywam wazonik bo mi się spodobał Wink
Odpowiedz
Reklama
(08-22-2015, 10:49 AM)grarut napisał(a): No to ja zabieram wazonik Tongue

Oooo nie! Nie oddam Tongue
Odpowiedz
Abask u mnie ta faktura się bardzo często pojawia, z różnym skutkiem jak widać, ale dziękuję, dziękuję Smile
Arttmake miło, dzięki!
Wiolka42 ciesze się Smile
b-b w biegu nie potłucz jak cię grarut będzie goniła Big Grin
Ataner toż to nie marudzenie tu potok życzliwości płynie Smile tło wazonika miało być jaśniejsze dlatego ja go sobie określiłem, że to wazon w szpitalnym kolorze, bo wcześniej to on miał być taki lekki seledyn czy coś, ale wyszła moja umiejętność mieszania barw.

Dziewczyny lecimy dalej i znowu na żółto. Chciałem zrobić doniczkę bo podobno materiał wdzięczny, no i zrobiłem z wtopienia motywu i ogólnie kompozycji to powiem, że jestem zadowolony ale mimo wszystko wygląda jakby była nieskończona, co sądzicie? Confused
Mam jeszcze dwa podstawko-talerzyki drewniane, chyba te spękania je uratowały ;d


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Fajnie Futrzak żeś wrócił!
Najpierw poprzedni rzut. Dla mnie najbardziej wazonik. Świeczniki mi się podobają, bo "podciągają" pod średniowiecze Smile Na dzwonkach fajnie, że popatynowałeś spęki tylko na krajach.

I dzisiejszy rzut Smile
No i tu już inna bajka. Szybko wspomnę o ślicznej doniczce, że osobiście wolałabym, by była nieżółta. Może krem, może wanilia, biel? Wykonanie i kompozycja brawo.
Za to ostatnie miseczki Heart Cudne!
Chętnie bym takie przygarnęła. Nie wiem, którą bardziej.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Z poprzedniej partii najbardziej mi się podoba makowy wazonik a na dzwonkach świetnie Ci wyszły te spękania.
A tutaj, doniczka jest śliczna, może kropeczki delikatne zniwelowałyby to wrażenie niedokończenia?
Z talerzy bardziej podoba mi się ten lawendowy, konwalie trochę mi giną na tym tle, ja bym podmalowała te konwaliowe kwiatki po wierzchu na biało Smile
Ale ogólnie fajna ta Twoja twórczość, pokazuj się z nią częściej Wink
Odpowiedz
Futrzak, jednak jesteś... Smile Wink
Dzwoneczki najbardziej mi się podobaja z poprzedniego "rzutu". Chociaż wazonik też fajnie opleciony maczkami. A z tego - doniczka i lawendowa misa. Doniczka z lawendą na misie zawisła. Chyba jakieś "wsparcie" by sie jej przydało. Ale to nic, tak czy siak podoba mi się.
Odpowiedz
Reklama
Dobrze, że wróciłeś Smile
a co do prac to każdy sobie coś znajdzie Wink dla mnie dzwonki nie bardzo - podobnie jak Renia uważam , że smutne jak na ich przeznaczenie, ale jak widać swoje wielbicielki już znalazły Big Grin wazonik makowy super, z czernią wewnątrz ma charakter. Nieważne co to jest, ważne, że nadałeś im znaczenie: przy świecznikach brakuje mi jedynie szlifu. Regularna gładź ładnie by wyglądała na tym geometrycznym kształcie. I drugi rzut. Najbardziej podoba mnie się biały półmisek, bo: 1. biały, 2. fajna faktura i jej przybrudzenia dodają "starawego" charakteru, 3. matowe wykończenie (a przynajmniej tak to widzę na zdjęciach). Razem spójna kompozycja. Może dałabym lekki cień pod doniczką co by nie wisiała w powietrzu, ale to drobiazg. A co do reszty. Cóż, ten odcień żółtego jakoś do mnie nie przemawia, zwłaszcza przy konwaliach, które straciły przez to swój kolor.
Ale nic. Jedziesz z tym koksem! Big Grin
Odpowiedz
Ooooo, ze wszystkich prac mi się podoba ten talerzyk z lawendą..kocham ten motyw, ale i Twoje wykonanie bardzo mi się podoba Smile
Odpowiedz
Ja bym może do doniczki dodała jakiś szlaczek? Talerzyki są w porządku, nawet mi nie przeszkadza, że lawenda wisi Smile
Odpowiedz
I mnie lawenda zauroczyła Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl