Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje:)
#41
dzięki za zbliżenia! ta butla afrykańska jak dla mnie nr 1!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Reklama
#42
Ale fajowe . Ten kształt bombek i te zawieszki -nie widziałam takich . Wylakierowane na szkiełko . Super Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#43
Mnie się wszystkie prace podobają.Pudełeczko najbardziej!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#44
       

i obiecuję ,że na jakiś czas się uspokoję z tym wklejaniem i będę studiować Wasze praceSmile
Odpowiedz
#45
No ta szkatułka jest po prostu BOSKA !!! idealnie by pasowała do mojego salonu który jest urządzony w chińskim kllimacie, no po prostu idealnie !!!! piękna jest Smile a komplet też niczego sobie, szkoda mi tylko że na tym pojemniczku obiełaś głowę geishy Wink

Dooglądałam kolejne zdjęcia.... szkatułka z młodą parą wymiata !!! bardzo lubię ta serwetkę Smile no szkatułka ecru-brązowa z postu powyżej - również lubię to bardzo Smile genialne masz te reliefy, naprawdę je sama wycinałaś ?? takie misterne i pozawijane... szczęka opada Notworthy
Odpowiedz
#46
Afrykańska butla urzeka kolorystyką, jest bardzo energetyczna, gorąca, wręcz rozpalona i natychmiast przywodzi obraz spalonej słońcem, afrykańskiej ziemi, w tym jedynym w swoim rodzaju, niesamowitym, nie do podrobienia w żadnym innym miejscu na świecie kolorze ochry.
Jak dla mnie numero uno właśnie za kapitalną kolorystykę.
Odpowiedz
Reklama
#47
Ależ cudowne reliefy na ostatniej szkatułce . A możesz zrobić fotkę tego szablonu którym je robiłaś ? Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#48
Piękne jajeczka a szkatułka przecudna.Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#49
Szablon na ostatniej skrzyni zrobiony jest z tego wzoru:

   
Odpowiedz
#50
Oj, przegapiłam skrzynię. Super dobrane motywy z szablonu. Jak dla mnie bardzo dobrze skomponowane dzieło. Jaja nie pokazały reliefów Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl