Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze próby
#21
Kropki dodały jej uroku . Teraz wygląda cacy Smile.
Odpowiedz
Reklama
#22
dołączam się do apelu ZMIANOM NA DONICZCE MÓWIMY NIEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ocalmy doniczkę i szczotkę Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#23
Prawie wskoczyłam w ekran kompa bo chciałam się dopatrzeć tych "niedoskonałości" na doniczce ale ja ich nie widzę, za to widzę super wykończoną teraz doniczkę więc i ja wołam głośno, że te paćki i kropki to jest właśnie toSmile
Odpowiedz
#24
Świetny transfer.Doniczka to moja faworytka.Dziewczyny tutaj głosują za tym by ją ocalić a ja po prostu ją sobie zabieram.Nie wpadły na to haha.Jest Moja Wink. Szczotka też niczego sobie ale na moje kudły trzeba mocniejszego sprzętu inaczej to drewienko się połamie. Piękne początki.Byłaś na jakimś kursie czy co?Mnie moje pierwsze prace nie wyszły tak ładnie.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#25
Dziękuje bardzo, przyznam że spodziewałam się raczej fali krytyki.
Nie byłam na kursie, czytałam trochę m.in. to forum, które jest skarbnicą wiedzy Smile
Więc doniczka zostaje, a ja zabieram się za drugą.
Odpowiedz
#26
O kochana, krytyka też będzie, zapewniam Cię Big Grin Nikt tu nie ma immunitetu! Ale skoro prace dobre, to dobre i kropka! (nawet trochę rozmazana Wink )
Odpowiedz
Reklama
#27
Wracam do żywychWink i teraz będę mogła częściej odwiedzać forumSmile
Wstawiam doniczkę motylową, co myślicie o niej? Miałam problem z transferem, który cały czas się odznacza od doniczki, mimo szlifowania i lakierowania. Czekam na krytykę Wink
Niebawem wstawię więcej prób decoupaguSmile
Pozdrawiam Was serdecznie
I dziękuję za poprzednie opinie, które są bardzo motywujące.

           

Edit. I są próby pierwszego w życiu cieniowania ;p poprawiałam, poprawiałam i stwierdziłam że lepiej i tak nie będzie więc zostawiłam jak jest Smile Na zdjęciach wyszły wszystkie niedoskonałości, które w rzeczywistości aż tak nie rzucają się w oczy.
Odpowiedz
#28
Mnie tez sie zawsze transfer odcina i tobie z tego tragedieSmile A potem biore farby i ciapie gdzie i jak popadnie. Wtedy jak sie uda to nie widac brzegow. A jak widac...doooopa blada.
A czym malowalas tlo? Zwyklym akrylem czy jakas inna? Wyglada jakby bylo jej strasznie duzo i gubo. Powiedzialabym nawet- za ciezko mimo ze to biel.
No i mimo transferu czegos mi tak brakuje. Jest fajnie, czyto, ale....no brak...czegos.
Odpowiedz
#29
Fajne motylki, biel lubię, ale też mi czegoś brakuje. Na wszystko dobre są kropki Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#30
Początki? No ja Cię proszę........
Pierwszej doniczce, głośno i wyraźnie też mówię TAK i optuję za niewyrzucaniem jej Naughty , chyba, że do pudełeczka prezentowego, bo ślicznusia jest i kropka! Właściwie , wiele kropek hihihihihih
Zdolniacha z Ciebie i tyle - czekam na więcej Cyklop
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl