Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze próby
#11
Czarne lub czarno-jakieś. Myślę, że zastosowanie drugiego koloru kropencji, dodało by tylko uroku i nie było by przesadą Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#12
Z tego, co widzę na zdjęciach - a widzę niewiele, niestety Smile - to początki wcale udane. Ciekawi mnie motyw na desce, ale zdjęcia, zdjęcia....
Odpowiedz
#13
Doniczka ma super transfer. Pokropkowanie to dobry pomysl.
Odpowiedz
#14
super transfer, przynajmniej tyle co widzeSmile kropki to chyba dobry pomysl, ale innego koloru bym nie wprowadzala Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#15
Postaram się aby teraz zdjęcia były większe, następne pracę się już robią, niestety mam obecnie mało czasu na przyjemnościSad
Transfer zrobiłam na wikol.
I popsułam doniczkę nie miałam czarnej farby, to postanowiłam zrobić kropki tuszem kreślarskim,następnie popsikałam lakierem do włosów i gdy zabrałam się do lakierowania wszystko się rozmazało. Wstawiam też jej zdjęcie, może macie pomysł jak to naprawić, czy nadaje się tylko do kosza?
Dziękuje za wszystkie komentarzeSmile                
Odpowiedz
#16
Nooo.... teraz zdjęcia są jak należy. Ulala.... piękne początki, jestem pod wrażeniem Smile szczotka pięknie wylakierowana, błyszczy się jak ta lala, i motyw motylków bardzo ładny. Jeśli chodzi o doniczkę to dziewczyno ..... co ty chcesz naprawiać/poprawiać tudzież - o zgrozo - wyrzucać do kosza ??!! przecież ona pięknie wygląda z tymi paćkami i jak ty to nazwałaś rozmazaniem Big Grin wyszło ci piękne cieniowanie ot co ! Big Grin tak więc nic mi tu proszę nie wyrzucać <nonono>
Odpowiedz
Reklama
#17
Doniczka zyskała dzięki tym rozmazanym tuszowym kropkom.
Nic nie trzeba poprawiać.
Odpowiedz
#18
I ja pikietuję: "Ocalić doniczkę! Cudna jest!"
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#19
Graup, to sie nazywa "przekuwanie porażki w atut" jak mawia Vika, czyli coś sie nie udaje, a my wtedy udajemy, ze właśnie tak miało być Big Grin No i na doniczce jest super, może nie do końca to, co chciałaś, ale efekt świetny!
Szczotka (teraz dopiero widze, ze to szczotka) tez bardzo udana. Bardzo dobre początki!
Odpowiedz
#20
Ale, że co "się" rozmazało? Może to jakaś pomoc "sił innych", bo jest bardzo dobrze.
Początki początkami, ale doniczka awansowała Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl