Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Jakie ładne..! Motylki mi wybaczą, że niezpominajki naładniejsze jak dla mnie Smile
Odpowiedz
Reklama
Patrząc na listownik tęsknię za latem . Jeśli chodzi o pisanki to też jestem fanką niezapominajkowej . Strasznie mi się podoba to przeplatanie wstążki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
A jak się przeplata tasiemki przez takie małe dziurki? Jest na to jakiś sposób czy po prostu długo to schodzi? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Najpierw skoczyłam zobaczyć nagrodę od Maloli.Cudeńka.No i tak mi zrobiłyście apetutu na smalec ,zę chyba polecę z rana do Polskiego sklepu i sobie jakiś w słoiczku zakupię.Ze słodyczy to ja najbardziej lubię smalec.Moja mama też dobry wytapiała.Następnie wskoczyłam do raju pisankowego.wszystkie ładne.Ja to i pisanki na choinkę mogę wieszać Smile.Listownik jak nasze piękne czerwcowe lato.Piękny.Cos dla mojego męza, który nie ma czasu na przegląd listów.Naszykowałam mu juz koszyczek na te listy bo on przegląda je i jakoś nie ma kiedy.Kolejny rzut pisankowy też robi wrażenie.Ćwiczysz Ula ostro przed konkursem Smile.Wszystkie bardzo ładne.Niezapominajkowa przypomina mi moje talerzyki od ciasta.Jak i filiżanki.W Łodzi mieliśmy niezapominajki w ogrodzie.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Listownik kojarzy mi się ze słonecznym latem u babci na wsi. Ach, przyjemne myśli przywodzi! Taki "z duszą" Smile
A jak zrobiłaś tę chropowatą powierzchnię na pierwszej ściance? Lakierowałaś wałkiem?
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Na listowniku jeszcze gazę widzę? bardzo ładny, fajnie udało Ci się wykleić duży motyw od środka, nie łatwo operuje się pędzlem w takich miejscach Smile a do jaj to masz dryg, widać to co sezon! Big Grin super są. Jak tak na nie patrzę, to myślę, że spróbuję zrobić jedno z przeplataną wstążeczką. Nie wiem jeszcze z jakim skutkiem... się okaże.
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję dziewczynki za odwiedzinki, zbyt rzadko tu zaglądam.

Pędzę odpowiedzieć na pytania:

(02-19-2016, 11:56 AM)DecouDream napisał(a): A jak się przeplata tasiemki przez takie małe dziurki? Jest na to jakiś sposób czy po prostu długo to schodzi? Smile

DeDuś to proste jak drut, haczykowatym drutem , bo ja nieszydełkowa jestem ;o)))


(03-04-2016, 10:39 AM)Tinuviel napisał(a): Listownik kojarzy mi się ze słonecznym latem u babci na wsi. Ach, przyjemne myśli przywodzi! Taki "z duszą" Smile
A jak zrobiłaś tę chropowatą powierzchnię na pierwszej ściance? Lakierowałaś wałkiem?

Tapowałam farbę gąbką, tylko zawsze staram się by nie było bombelków, szlifuję, a ten listownik zostawiłam i wyszło takie właśnie ;o)))
Lakierowałam tylko dwa razy specjalnym lakierem satynowym do farb kredowych, bardzo sympatyczny w dotyku ;o)


(03-05-2016, 02:28 PM)martag90 napisał(a): Na listowniku jeszcze gazę widzę?

Tak, taki był pomysł ;o)))



Dzisiaj pokażę Wam skrzynię, którą zrobiłam na zamówienie mojej siostry.
Miała to być skrzynia na pierwsze rzeczy pierwszego dziecka: pierwszy ząbek, smoczek i takie tam cuda wianki....

Skrzynia zainspirowana blogiem swiatDecoupage.pl i z tego bloga przepis na zimną porcelanę i efekt 3D.

Zdjęcia robione o różnych porach, by wydobyć wszystkie efekty, a i tak nie widać jak mocno jest wylakierowana na wieku.

                   

                   

       
Odpowiedz
Pasada napisał(a):
(02-19-2016, 11:56 AM)DecouDream napisał(a): A jak się przeplata tasiemki przez takie małe dziurki? Jest na to jakiś sposób czy po prostu długo to schodzi? Smile

DeDuś to proste jak drut, haczykowatym drutem , bo ja nieszydełkowa jestem ;o)))
Teraz to i dla mnie proste. Ale wcześniej sama na to nie wpadłam Big Grin Dzięki!


A szkatułka wspomnień pię-kna! Bardzo mi się podoba efekt 3D i to, że dodatków jest w sam raz, że tło to biel. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo ładna, bardzo, bardzo. Elemnty 3D dodają wyrazistości. Fajnie to wygląda.
Odpowiedz
Dbałość o szczegóły godna pozazdroszczenia! super wylakierowane i piękne 3D Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl