Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decoupage na mój sposób
Jest róż, jest niebieski , jest dziewczynka Smile. Nic więcej mi nie trzeba . Fajna taka letnia - kolorowa. Czy te narożniki są czarne? Trochę za wydają mi się za ciemne . Może w realu wygląda to inaczej. Dół też fajnie zrobiłaś.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Dla mnie troszkę za dużo się dzieje, ale najważniejsze jest, że Tobie się podoba i łączy się z beztroskimi wspomnieniami Smile Niech wywołuje uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy ją otwierasz Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mirandatb czy przypadkiem ktoś nie wykorzystuje Twoich zdjęć i prac na OLX?
Dziewczyny już na facebooku rozchulały sprawę, bo ktoś pokradł mnóstwo zdjęć i wystawia nawet nie usuwając podpisów i znaków wodnych.

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2brSW/

Było jeszcze mnóstwo na allegro, ale zostały zgłoszone i aukcje usunięto.
http://allegro.pl/listing/user/listing.p...d=29100352
Odpowiedz
Witam Smile Dla mnie też troszkę tu wszystkiego za dużo, ale całościowo: praca wesoła i przyjemna. Nadal nie wiemy, czy te brzegi są takie ciemne, czy tylko na fotce tak widać?
P.s. Inne prace też ciekawe Smile
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba ta praca i narożniki mi pasują do niego, dobrze się komponują z gałką i kropkowanym sercem. Wg mnie bez nich byłoby mniej ciekawe.
Odpowiedz
Ładne pudełko. Dużo na nim, ale mnie się podoba. Ciekawam wnętrza Wink
Odpowiedz
Reklama
Choć na wieczku pudełka dużo się dzieje to całość fajnie wyglądaSmile
Odpowiedz
Faktycznie dużo się dzieje, ale mi się bardzo podoba. Taka dziewczęca i mimo wszystko subtelna ta herbaciarka. Ja bym chyba tylko spróbowała z jasnymi rogami. Ale i tak mnie urzekła Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl