Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decoupage na mój sposób
#61
Mnie równiez się podobają, a że z motylami tym bardziej. I wychodzi na to, że wieszaki muszę wymienić w szafie bo mam plastiki, a u decupażystki przecie nie wypada ;o))
Odpowiedz
Reklama
#62
Dziękuję za miłe opinie.
Dziś postanowiłam dodać zdjęcia nowych chusteczników. Różany stoi już w pokoju córki.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#63
Serwetka idealnie się nie wtopiła bo jej tło jest jasno siwe a chustecznik biały. W planie było dodanie cieni przy wzorze. Pewnie wrócę do pudełka za jakiś czas więc czekam na podpowiedzi co zmienić. Jeśli nie ma ratunku to w kominku je spalę.

(04-16-2014, 06:45 PM)Pasada napisał(a): Mnie równiez się podobają, a że z motylami tym bardziej. I wychodzi na to, że wieszaki muszę wymienić w szafie bo mam plastiki, a u decupażystki przecie nie wypada ;o))

Plastiki masz nie Ty jedna. U mnie też przeważają... ale już niedługoTongue
Odpowiedz
#64
do kominka?? zwariowałaś? jak juz to papier scierny w łapkę i szorować Big Grin
fajny jest ten różany, taki subtelny. jak pocieniujesz bedzie jeszcze fajniejszy Smile
natomiast ten lawendowy.... sama nie wiem, srednio mi odpowiada ten pasek na srodku ktory nagle sie konczy. no ale to moja subiektywna ocena Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#65
(04-16-2014, 08:57 PM)grarut napisał(a): Ja chcę takie serwetki. Z tymi różami. Słyszycie, jak tupie nogami, chcę, chcę i już. Uwielbiam te róże, a nigdzie ich nie spotkałam. A chustecznik przysłonił mi wszystko. Nawet tego lawendowego nie widzę.
Bardzo mi się podoba, bardzoSmile

Róże są z serwetki. Kupiłam ją dawno ale w sprzedaży wzór ten jeszcze jest. Kto chce a nie znalazł podam link.

Dzięki Oli. Rzeczywiście będę musiała dodać te cienie ale to po świętach bo jeszcze przed mam w planach inne stworki.
Odpowiedz
#66
Fajne są te Twoje chusteczniki, takie klimatyczne, mają to coś. Ten różany przypomina ostatni komplet Grarutki Smile
Śliczne Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#67
Kompletowi Grarutki do kwiatka nie dorasta ale co tam... Od kilkudziesięciu chusteczników które powstały jest inny, delikatny. W dziewczęcym pokoju pasuje mi najbardziej. Gdy się tam opatrzy gdzieś jeszcze się z nim przykleję.
Odpowiedz
#68
O to prawda, te róże są wyjątkowe.
Odpowiedz
#69
śliczny ten różany!!!! bardzo fajne przecierki.
Odpowiedz
#70
Podobają mi się Smile Różany jest piękny, choć może zdjęłabym te narożniki z niego, ale to już kwestia upodobań. Piękny jest ! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl