Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decoupage na mój sposób
#31
Droga Wiolu taka sama. Zbieraj zabawki i dawaj do mnie.
Odpowiedz
Reklama
#32
Pierwsze i ostatnie pudełka cudne, ale pierwsze naj...
Super dobrałaś te paseczki!
ŁAdne i staranne prace. Podobają mi się bardzo bardzo Smile
Odpowiedz
#33
Bardzo mi się podobają Twoje prace Smile czyste, dobrze dobrane motywy. Jeśli to początek Twojej drogi z decu to czekam na więcej Smile
Odpowiedz
#34
Złota Rybko, dziękuję Ci za spełnienie fiołkowego życzenia, choć zachwycona jestem całością.
Piękne prace. Nie powiem nic nowego Big Grin czyste, schludne, dopracowane, świetne przecierki, cieniowania, kompozycja wzorów i barw.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#35
A dlaczego ja nie zobaczyłam tych pudełeczek? Oj gapa ze mnie .Wszystkie mi się podobają ale najbardziej to fiołkowe - mój ulubiony motyw? Miranda to gdzie ta Twoja piaskownica ?Wink
Odpowiedz
#36
Jestem na tak dla pudelka nr 1. Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Pisakownica w Solniczkach stoi :-) We dwie się w niej zmieścimy.
Ataner kwiatki z wieka maja podobne proporcje jak te ze ścianki bocznej. Na żywo nie byłoby wątpliwości. Zestawienie może Ci nie pasować może dlatego, że dolne fiołki to w rzeczywistości bez. :-)
Odpowiedz
#38
Ładne rzeczy robisz, bardzo staranne. Podoba mi się styl, ale podobnie jak koleżanki uważam, że czasem niektóre motywy ze sobą nie za bardzo grają. Już się cieszę na następne wyroby.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#39
Miranda mam do Twojej piaskownicy jakieś 80km Wink. Wybierasz się na jarmark wielkanocny ?
Odpowiedz
#40
Pojawię się Wiolu. Będę poszukiwać inspiracji dla ducha i smakołyków dla brzucha.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl