Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
Piekna skrzyzneczka. Kolory sie pieknie przenikaja.
Odpowiedz
Reklama
Ala, padłam i leżę, ledwo dycham z zachwytu! Przepiękna praca, faktury, kolory, powiedz jak tę ważkę zrobiłaś?
Wielkie wielkieeeeee brawa!Clap
Odpowiedz
Dziękuje Smile mam niebiański nastrój dzięki Waszym komentarzom, nie spodziewałam się Wink Wink Wink
Pudełko ma wielkość jakieś 35/20/20cm, nie mam go już niestety i nie mogę zmierzyć dokładnie, ale jakoś tak. Ważka z kleju "na gorąco", kratka z jakiejś "oprawy" florystycznej klejona Vikolem, na to grunt, farby- tapowałam nakładając na pudełko podstawowe kolory. Korpus ważki z serwetki, skrzydełka domalowane. Na koniec Złotol Dragona, Lakierowane lakierem w sprayu, bo mój Vidaron pienił się na kratce, ale pewnie dlatego, że ja zazwyczaj mam mokre pędzle - trzymam w kubeczku z wodą, żeby ich co chwila nie myc, potem tylko osuszam serwetką (lenistwo Wink).
Odpowiedz
I ja tam przepracowywać się nie lubię, ale uwielbiam suche pędzle Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzban z przeszłością i przyszłością w moich kolorach jak i ważkowe pudełko.Obie prace bardzo mnie zaintrygowały chociażby tym,ze zastanawiałam się jak zostały zrobione.Cudne prace! Miedziany akcent w ważkowym pudełku przypomina mi schyłek lata.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl