Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak na dobry początek
#11
Kaziu, jakie spękania! Łał! Smile
Taca to już miała te wywijaski na krawędziach?
Fajnie przerobiłaś te rzeczy i choć wyglądają na styrane życiem, to przecież tak naprawdę drugie życie w nich gra.
Na bombce widać Twoją staranność i cierpliwość. Zastosowałaś na niej kilka technik, a wszystko wygląda tak smacznie i ładnie.
Pokazuj jeszcze Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#12
Widzialam wczoraj i bylam przekonana, ze cos napisalam....no chyba nie.
Zatem naprawiajac blad.... prace ciekawe. Podoba mi sie lawendowa szafka. Bombidlo 3d ciekawe- podziwiam cierpliwoc, bo ja nie lubie tego naklejacSmile
Stolik ladny. Nie widza mi sie tylko drzwi mimo, ze lubie tego kraka. Wydaje mi sie go za duzo.
Ale czekam na kolejne praceSmile
Odpowiedz
#13
Wyjdę na główną marudę, bo teraz zdjęcia strasznie duże Smile. Ale co tam zdjęcia, ważniejsze to co na nich widać. A widać dobrze i widać ładne rzeczy. Krak na stoliku bardzo efektowny - zdradź co to za specyfik, proszę. Szafka sympatyczna, tak jak i taca. Łyżwy też fajne ale to już chyba tylko dekoracja.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#14
Wow, łyżwy to pomysł godny abaska, czyli najbardziej pomysłowej Dobromirki tego forum Big Grin
Widzę, ze lubisz duże formaty i swietnie Ci one wychodzą, choć ten styl zupełnie mi nie odpowiada. Niemniej widać wprawną rękę i artystyczne oko!
Odpowiedz
#15
Miło mi że, pierwsza turka mej roboty została poprzez Szanowne Grono zaakceptowana Smile A więc , drzwi tak zrobione mam tylko w łazience Smile Taca miała już ,,zawijaski".a łyżwy rzeczywiście były robione jako element dekoracyjny, do wieńca na drzwi wejściowe Smile Stolik, kupiłam połamany w kilku częściach w Czaczu. A szafka jest po sąsiadce babci Lawendowskiej, Więc konieczna była tu lawenda Smile Bombka wygrała konkurs w Inspirello. UwagaSmile Smile na Wielkanoc mam zrobić jeszcze kilka Smile polecą do Londynu. Lakier który używam, to Alpina Antiqe , kupuję go w Leroy Merlin , w opakowaniu 1l.
Odpowiedz
#16
Wy to się kobity zdecydujcie.Ja tu widzę w waszym marudzeniu wątek z "Alicji w krainie Czarów". A to zdjęcia za duże a to za małe...Dla mnie w sam raz.Wszystko widzę i to dokładnie! Ja zabieram szafkę z Lawendą bo mi szalenie się podoba jak i reszta prac też. Są świetne.I już widzę , co będę w domu (nie moim ale wynajętym )po kaloryferach ozdabiać.Drzwi!! Czekam na więcej Smile. Muszę się na wakacjach w taki lakier zaopatrzyć. Widzę , że decoupage z Polski rozpowszechni się w Londynie.Ja sprzedawałam bombki 3D( jeszcze tu ich nie pokazywałam) pod Londynem.To był hit . Uważam,że Twoje piękności na pewno zawojują ten region Smile.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#17
Kaziu, czy ja dobrze zrozumiałam? Bombki na Wielkanoc ???
Co świat to obyczaj...?
Odpowiedz
#18
a czy my się przypadkiem z facebooka nie znamy :-)???? Bardzo ciekawe prace, czasem tylko przeszkadza mi nadmiar jednoskładnikowca, ale to już rzecz gustu. Pozdrowionka
Odpowiedz
#19
Szafka po Babci Lawendowskiej Big Grin To mi się podoba!
Odpowiedz
#20
ja mam babcię Lewandowską - poważnie :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl