Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze przed papieżem...
Dziękuję Smile
Póki co ani nie schowam, ani nie powieszę. Póki co jest ich więcej niż dwie i nie wiem, czy jeszcze w nich coś zmienię, czy to już końcowe wersje. Marzy mi się taki mały ikonostas jeśli mogę tak to nazwać. A jak już będzie to chciałbym go pokazywać pokazywać i jeszcze raz pokazywać Smile
Odpowiedz
Reklama
Ta też mi się podoba - bardzo. Nigdy się na coś takiego nie porwę , bo to nie moja bajka . Lubię jednak podziwiać prace innych Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wow!Niesamowite i zapierające dech w piersiach prace!Jestem na Tak !wołając jak echo za Viką.Ja też bym stare dechy tachała do domu...Ba..jak ostatnio mąż szwagierki wymieniał dach w swojej secesyjnej kamienicy to na podwórcu leżały piękne dechy.Położył je w nadziei ,że ktoś się skusi i je zabierze. Mój mąż jak widział mój złakniony wzrok...rzekł:"Ani się waż!"Undecided...No nic szopkę w ogrodzie rozbiorę bo się zapada...tam też dechy stare i spróchniałe.Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
"Ani się waż" ??? Pewnie miał dogadanego odbiorcę Wink
A tak poza tym Ginger... nie wiem co odpowiedzieć na Twój komentarz.
Odpowiedz
Trochę poprawiłam moją wypowiedź.Piszę z laptopa koleżanki a on mi psikusy robi.Mój mąż nie pozwolił mi zabrać mi dech ( przeraził się,że będę chciała je do Anglii zabrać)...szwagierki mąż byłby zadowolony gdyby jakiś napaleniec to z dziedzińca kamienicy zabrał.Ne musisz odpowiadać na każdy komentarz.Pierwsza praca zrobiła na mnie ogromne wrażenie...a i druga zachwyciła oko.Mimo ,że to nie pisane jak to zaznaczyła DD.Podobają mi się i już.Niektórzy członkowie mojej rodziny kolekcjonują Ikony.Myślę,że na te z decou też znajdują się amatorzy.Nie myślę.Ja to wiem!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Wchodzę do Morettiego, a tu wszyscy święci Big Grin
Dwaj święci srebrzyści bardzo mi się podobają - gdybys ich wyrychtował na złoto, to nie byłoby tak intrugująco. Archanioł też dobry, ikony i temu podobne klimaty są mi obce, ale szczerze Ci gratuluję tych prac, wcale nie potrzebujesz żadnych filmików i instruktaży, swietnie sobie radzisz z techniką.
Odpowiedz
Reklama
Ale przegapiłam cudną ikonę. Brązy pięknie się prezentują. Świetna praca Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(10-08-2014, 08:49 PM)abask napisał(a): Ale przegapiłam cudną ikonę. Brązy pięknie się prezentują.

ja tez przegapiłam, ale nadrobiłam zaległości w oglądaniu
i podziwianiu, Metody i Cyryl podobał mi się,
ale Michał Anioł zachwycił mnie - przepięknie wyszła Ci ta ikona
Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie komentarze, za pochwały i wszystko.
Szukając dalej pomysłów, stylu, sposobów i technik zrobiła mi się kolejna ikonka.
Tym razem coś innego.
Nawiązując do wymiany zdań o przyklejaniu kontra transferowaniu, tutaj jest i transfer i przyklejanie.
Wrzucam 3 podobne zdjęcia, co by żadne niedociągnięcie się nie skryło Wink
A tak poważniej, aby widać było i plusy i minusy.
Praca na prezent imieninowy.
   
   
   
Odpowiedz
ja tam żadnych minusów nie widzę
wiem natomiast, że ikona jest cudna
bardzo mi sie spodobała i gdyby nie to że na prezent
już bym Ci ją zabrała
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl