Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze przed papieżem...
Moretti, brawo! Cudnie! Deska jest wspniała Heart A cała ikona wyjątkowa. No, piękna no Smile


(10-01-2014, 10:45 PM)Vika napisał(a):
(10-01-2014, 10:28 PM)Moretti napisał(a): ...widząc przepięknie rozlatujące się stare stodoły zamarzyłem, by móc rozebrać jedna z nich w celu pozyskania urodziwych desek Smile


Moretti, kochany - witaj w klubie!!!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Ja też jestem w tym klubie Rolleyes
A deski z moich ikon są ze starego, krowiego żłobu Smile

PS. Podpisuję się też pod postem Grażynki, Twoja praca również i moich uczuć nie obraża i bardzo się dziwię, że czyjeś w ogóle może. A słowa typu "Przykleił sobie..." są chyba wynikiem zazdrości.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
O, to rośniemy w siłę Smile
Zatem ljubiteli starych dech, łączmy się Big Grin
Odpowiedz
Punk
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ooo !!! Piękne wykonanie. Dla mnie mistrzowsko dobrany motyw i jego "obróbka". Nawet krawędzie bardzo pasują. Mnie też bardzo się podoba.
Odpowiedz
Z tym ''nalepil sobie'' to sie nie zgadzam. Widze tu piekny transfer, a to nie takie hop siup.
A nakleja moja kolezanka. Zajela sie decu jakis czas temu i mimo drobnych rad (na poczatku), delikatnych sugestii (jeszcze nie tak dawno) oraz salwy smiechu (obecnie) nadal uwaza ze decu to typowa naklajanka dla dzieciakow. Sama zreszta w tym siedzi i najleja. Nalepki (wiecie...taki oklejony nalepeczkami dla dzieci sloiczek) przykleja obrazki z gazet. Lakieruje tylko raz (no bo po co wiecej) No przepraszam, ale moj M wie lepiej jak cos zrobic. .... szkoda gadac, ale to wlasnie tacy ''naklejacze'' psuja opinie tym, co techniki znaja....
To se od rana ulzylam....sorka.
Odpowiedz
No ja właśnie chciałbym mieć taką stodołę po drodze, opuszczoną, niczyją, albo wręcz przeszkadzającą właścicielowi wtedy bym sobie ją powoli rozbierał Smile
No ale te najfajniejsze stodółki to nad morzem naszym widziałem, a właściwie już dojeżdżając w tamte tereny.
A tak poza tematem stodół...
Dziękuję za obejrzenie, ocenę, uwagi, komentarze, sugestie i wszystko.
Cieszę się, że mogę komuś pokazać, co robię i cieszę się jak piszecie.
Możecie mnie nawet bluzgać, a i tak postaram się cieszyć Wink
Póki co chciałbym pokazać kolejną "ikonkę", jaką zrobiłem.
Tym razem inne drewno i znacznie młodsze przez co mniej zębem czasu naruszone.
Inna grafika, inna stylistyka, mniej srebra, bo się skutecznie skryło, za to większa powierzchnia transferu, no i takie tam.
Szukam "tego czegoś" więc próbuję różnych stylów.
I jeszcze jedno... po prostu z braku czasu daaaaaawnooo nie czytam juz żadnych poradników, nie oglądam żadnych filmików, a po prostu mając nieraz zajęte ręce, ale nie myśli Smile kombinuję nad nowymi metodami i sposobami.
Tyle gwoli wyjaśnienia różnorodności jakiejś w wystawianych w najbliższym czasie przeze mnie zdjęciach.
Przynudzam??? Pewnie tak Smile
Bo czuję, że sam siebie już nudzę Wink
A oto Archanioł Michał (pierwszy)
   
Odpowiedz
Reklama
Tamta ze świętymi była cudna, ale ta podoba mi się bardziej. Piękna! Gratulacje Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jestem na TAK!

I tyle w tym temacie Smile


P.S. A wiesz, że ja nie tak dawno też robiłam ikonę z Archaniołem Michałem?
I z podobną grafiką...
a jakże inna wyszła Smile
Odpowiedz
Vika, pokaż nam!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wkrecilo cieSmile
Decha moze i nie stara, ale podrasowac srubokretem moznaTongue
Transfer wyszedl pierwsza klasa.
Powiesisz czy schowasz?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl