Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to będę pierwsza
#1
Witam was wszystkie kobitki. Mam nadzieję, że ściągniemy tu znacznie więcej fanek decoupage, bo szykuje się fajne miejsce dla nas Heart
Odpowiedz
Reklama
#2
Witam Cie Ana i również skorzystam z okazji by się przywitać! Witajcie dziewuchy
Odpowiedz
#3
Ja również jestem nowa! Dostałam się tu przez przeglądarkę, widzę, że powstaje fajne miejsce dla nas! Witam was serdecznie dziewczyny
Odpowiedz
#4
Witajcie! Nazywam Patrycja Smile Pochodzę z innego forum (konkurencyjnego) ponieważ chciałabym się podzielić także swoimi nie dużymi doświadczeniami z nowo poznanymi dziewczynamiSmile
Interesuję się sztuką - m.in. decoupage Wink, muzyką, filmem a pasja to książki od najmłodszych lat Big Grin

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
A cześć dziewczynki!

Musze stwierdzić, że dużo jest for o tematyce decoupage, ale to może stać się naszym ulubionym. Big Grin Tym bardziej, że właściciele fora, są otwarci na wszelkie sugestie. Także do boju dziewczyny

Pozdrówki dziewuchy Smile
Odpowiedz
#6
(03-29-2010, 10:40 PM)mery napisał(a): Witajcie! Przed chwilką mignęło mi,że któraś z Was jest z Bydzi.Ja też!! (Bydzia to takie miasto niedaleko Torunia nad dwiema rzekami)Smile
Macie rację,na innych forach zrobiło się troszkę tłoczno.

Witaj Mery, witajcie dziewuchy, wita Kamila Tongue
Odpowiedz
Reklama
#7
Witajcie,
Nazywam się Elżbieta, moja nazwa wskazuje na Aldonę ale ona pochodzi od składanki imienia i nazwiska Tongue Interesuję się głównie sztuką od malarstwa po rękodzieła .. Pochodzę z Mieroszyna.
Pozdrawiam i myślę że będzie się nam miło rozmawiało Smile
Odpowiedz
#8
Hejka,nazywam się Urszula, jestem z Poznania Smile
Odpowiedz
#9
Dzień dobry! Interesuje się filmem i muzyką (jestem nauczycielką muzyki) w wolnym czasie tworze coś w deco Smile
Odpowiedz
#10
Wink 
cześć Smile jestem początkującą wielbicielką tej techniki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl