Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niespodzianka :)
#21
Czyściutko, subtelnie, pięknie.....już czekam na kolejne Twoje dzieła. Cieniowanie jak widzę wychodzi Ci jak ta lala- no ale jak się ma talent to pędzle słuchaSmile
Odpowiedz
Reklama
#22
Proste szablony, prosty decu ..... aby do wiosny Smile chcę słoneczka, a WY?
   
Odpowiedz
#23
Ależ cudne te deseczki Wink)) I te kurki, koguciki takie słodkie i na czasie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#24
No suuuper! Ta z niebieską nutą mnie w sobie rozkochuje Wink Gdybyś dała jakieś zdjątko z bliska, byłabym Ci wdzięczna.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#25
Chyba będę rzucać monetą, by zdecydować, która deseczką ładniejsza Smile. Obie słodkie, takie już pod Wielkanoc.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#26
Obie deseczki cudowne i porywam szybko obie, póki jeszcze są do porwaniaSmile Tez poproszę zdjęcie z bliska
Odpowiedz
Reklama
#27
bardzo lubię takie kuchenne ozdóbki, szczególnie podoba mnie się ta niebieska, z tym, że jakoś te ozdobniki jej nie pasują, wybrałabym coś prostszego (może rafię???), świetnie pocieniowałaś i plus za niestandardowy kolor :-)
Odpowiedz
#28
Obie fajne. Druga jakby bardziej fajna. Bardziej podoba mi się pod względem kolorystycznym.
Odpowiedz
#29
Przyłączam się do chóru pochwał, obie świetne, niebieska bardzo intrygująca. I tez bym chciała zobaczyć lepsze zdjęcia...
Odpowiedz
#30
Obie śliczne, ale przyłączam się do fanklubu niebieskiej Smile No, i też proszę o bliższe zdjęcia Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl