Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#21
Dzięki za wszystkie uwagi i spostrzeżenia - zapamiętane Wink
Miałam jeszcze poprawić to i owo według sugestii, bo faktycznie z boku mogłam lepiej wycieniować, no i chyba też ten pasek biały u dołu jest trochę za szeroki. Jeszcze nie mam takiego wyczucia komponowania tego wszystkiego, myślę że to przyjdzie z czasem.
Ale wiecie co ? Po prostu bałam się już ruszać tego pudełka. To pierwsza rzecz którą zrobiłam bez wpadek i większych błędów. Bałam się że jak teraz jeszcze zacznę poprawiać to może coś sknocę, więc niech już zostanie tak jak jest.
Co do wstążeczek i tego ozdobnego sznureczka (Virgo: kupiony, sama nie plotłam) to tak właśnie miało być na bogato, aż za bardzo, specjalnie dla Babci Smile

Jeżeli chodzi o zdjęcia, to ok, nie ma problemu, będę wrzucać bezpośrednio tu.
Z tym fotosikiem to takie przyzwyczajenie, bo zazwyczaj na forach nie chcą żeby zapychać im serwer zdjęciami, tylko ma być zewnętrzny hosting. Jeżeli tu można wrzucać, to nawet lepiej, bo wygodniej i szybciej będzie.
Odpowiedz
Reklama
#22
Te biało złote bombki najpiękniejsze.....
Odpowiedz
#23
Photo 
Najnowsza praca - doniczka. Jestem z niej zadowolona, ale z chęcią wysłucham wszelkich krytycznych postów. Więc wytykajcie mi błędy. bo przecież chcę dązyć do doskonałości Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#24
Bardzo lubię tę serwetkę, fajnie podmalowałaś konturówką. Ja bym bardziej przybrudziła na rantach jakąś patynką brązową, bo już taki ze mnie brudas :-) Ten delikatny kraczek dodaje uroku :-)
Odpowiedz
#25
Ładne, czyste decu, jak dla mnie bez zastrzeżeń Smile
Odpowiedz
#26
Nie będę na siłę szukała dziury w całym-urocza doniczka.
Odpowiedz
Reklama
#27
Jak na mój gust to wytykać nie ma co. bardzo mi się podoba, bardzo.
Odpowiedz
#28
Dla mnie też się bardzo podoba . Super kraczek ( jak to robicie nie mam pojęcia że tak ładnie wychodzi) , fajnie pocieniowane . Czego tu się czepiać Smile.
Odpowiedz
#29
świetne początki piękne prace bardzo mi się podobająBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#30
Doniczka nie w moim stylu, ale wykonana doskonale. Klasyczne decou, dobrze wycieniowane, krak piękny, brawo!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl