Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#11
Ja też już zaopatrzyłam się w deseczki na próbki.
Jak naoglądam się tych różnych śliczności tu na forum to też mam ochotę uczyć się tego i tamtego. Najlepiej wszystkiego na raz Smile

Pudełko dla Babci gotowe. Jestem z niego niesamowicie dumna, bo wszystko wyszło tak jak chciałam.
Nawet transfer napisu jest Big Grin Oczywiście uwagi i krytyka mile widziane Wink Jakby co to mam jeszcze czas coś poprawić jak jest nie tak
[Obrazek: a701ee05dc32dbd0m.jpg] [Obrazek: 695bf25ba1fa9cddm.jpg] [Obrazek: fee63684362ad9dam.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#12
Fajny pomysł z tasiemką ozdobną (to tasiemka, czy sama motałaś sznureczek?).
Już widzę uradowaną buzię babci Smile
Odpowiedz
#13
Brawa! Czysto, schludnie i zgodnie z planem. Zwłaszcza to ostatnie Ci się chwali, bo u mnie czasem jest tak, że w planach miałam jedno, a kończy się na czymś innym Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#14
3xTak - motyw , kolorystyka i kształt . Wykonanie też Smile. Nie wiem czy tej góry nie trzeba było do końca na niebiesko , ale pewnie tak miało być . Myślę że babcia na bank się ucieszy Smile.
Odpowiedz
#15
Świetna praca. Czyściutko, starannie, elegancko wykończone. Gdybym się miała czegoś czepić, to może tylko jeszcze odrobinę popracowałabym nad wycieniowaniem granicy błękitu i bieli, bo troszkę odcina się wzór i farba. Ale całość naprawdę bardzo udana, transfery super, brawo!
Odpowiedz
#16
ja również jestem na tak, nie ma co tu zmieniać jest ładnie i starannie :-)
Odpowiedz
Reklama
#17
W tej pracy jest to co lubię - ładny motyw, trochę pasmanterii, jasna i w miarę żywa kolorystyka, stempelki, napisy, i baaardzo staranne wykonanie. Jedyne co można by było zmienić to cieniowanie rozciągnąć do górnego brzegu wieczka tak jak pisze Erato. Ale to może następnym razem, szkoda by było zepsuć całkiem udaną pracę.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#18
Bardzo zacna praca, czysta i staranna.
Mnie wcale nie przeszkadza ten biały pas w górnej części wieka, wręcz przeciwnie - tworzy ramę dla środka z kwiatami (mogłabym się przyczepić jedynie do proporcji tego górnego białego z tym dolnym białym - dolny jest ciut zbyt szeroki, ale tylko ciut).
Fanką wstążeczek nie jestem i jeśli już, to poszłabym w jeden rodzaj, ale rozumiem zamysł - dla Babci nigdy niczego za wiele Smile

Ogólnie jestem na tak! Smile
Odpowiedz
#19
Mnie tez sie podoba. Kolory ladne, motyw pasuje, transfer sie udal. Wykonczenie srodka tez na plus.
Odpowiedz
#20
Oli jak się na tym fotosiku (no nie wiem czemu mi się to kojarzy z...) kliknie fotkie, to ona się otwiera duża. Ale też bym wolała załadowane bezpośrednio tutaj Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl