Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
Kolor najlepszy!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Pudelko orientalne ladne, ale to nie moje klimaty. Nie znam sie na sloniach, buddach itp. Kojarza mi sie tylko z zapachem kadzidelek.
Za to komplet z reliefem to dla mnie majstersztyk. Ciekawe kolory, ladnie sie przenikaja. Super.
Odpowiedz
Ooo.. komplet z ornamentem jak najbardziej TAK!!!
Herbaciarka też porządnie wykonana, ale jakoś ten motyw mi nie bardzo... może dlatego, że kiedyś z takim okrutnie się namęczyłam.
Odpowiedz
Ohh....co ja widzę! orientalna herbaciarka ! toż to balsam na moje oczy !! przepiękna Smile bardzo bardzo mi się podoba ! jako wielbicielka orient zabieram ją i już ! tylko ten motyw Pari w środku mi nie pasuje wogóle do tego orientalnego motywu Wink mogłaś zostawić puste, albo wybrać jakiś orientalny imbryczek Wink ale się nie czepiam i tak zabieram Smile a komplet granatowy też bardzo ładny, bardzo mi się podoba kolorystyka i te reliefy super ci wyszły Smile ale i tak herbaciarka de best jak dla mnie Cool
Odpowiedz
Merilon.Znam wielu Hindusów.Używają takich czajniczków i imbryczków.Może ,więc i pasować.Lubia jednak kolor gdy noszą tradycyjne ubrania.Jeśli wkładają strój Europejski to zawsze jest to biel i czerń. Pudełko w kolorach ślubnych dla Hindusów czy Pakistańczyków i po sąsiedzku..czyli na taki prezent by się nadała. Piękny transfer . Pomarańczowa bejca go nie zniszczy. Można pochlapać kropki.Bardzo ładna herbaciarka.
Zestawik magiczny.Bardzo w moim guście.Przypomina mi gwiażdziste niebo jak i film:"Gwiezdne wrota.". Szalejesz.Twoje prace są piękne i bardzo oryginalne.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Oczywiście że piją z imbryczków, niekoniecznie z takich jak na tym motywie ale piją.... mi chodziło raczej o ten napis Paris.... Wink co jak co ale z orientem to on ma mało wspólnego Wink ale tak jak pisałam wcześniej i tak zabieram Smile
Odpowiedz
Reklama
Aaaaa jakoś go nie zauważyłam Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
No tak, macie całkowitą rację Smile Ten Paris to jak kwiatek do kożucha Big Grin Jakąś pomroczność jasną miałam chyba, bo jakoś nie zwróciłam na to uwagi, chodziło mi głównie o imbryk i filiżankę.
Ja kompletnie nie czuję klimatów orientu, pewnie stąd ten babol.

Pewnie jeszcze zmienię to wnętrze herbaciarki, musi tylko nabrać mocy, mam czas.
Odpowiedz
ale fajne i komplet i herbaciarka.
herbaciarkę podziwiam jednak bardziej bo wciąż jeszcze tajemnica dla meni jest układanie wzorów tak aby choć różne to tworzyły spójną całość
no i ciapki na pierścieniach suuuper
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl