Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki
#31
Dziękuję za "krytykę"...chociaż mnie się lampion bardzo podobał. Również osoba obdarowana nim była zachycona.
Ale podobno nad gustami się nie dyskutuje...

Shanna...Twój monitor nie fiksuje Smile Faktycznie troszke pocieniowałam tło w tej świeczce
Odpowiedz
Reklama
#32
Bardzo ładne prace Smile widzę że spękania wychodzą Ci bardzo ładnie, nie to co mi Big Grin według mnie najpiękniejsze są podkładki (pięknie ci to cieniowanie wyszło!) oraz szkatułka Smile
Odpowiedz
#33
Ładne prace. Na podkładkach świetnie wykorzystany motyw Smile
Odpowiedz
#34
(01-20-2014, 12:19 PM)paczosia napisał(a): Dziękuję za "krytykę"...chociaż mnie się lampion bardzo podobał. Również osoba obdarowana nim była zachycona.
Ale podobno nad gustami się nie dyskutuje...
Paczosia, nie przejmuj się - zobaczysz po pewnym czasie, ze co bardziej "rutynowana" dekupażystka inaczej patrzy na pewne rzeczy. Na przykład na lawendowe motywy Smile Nasza krytyka nie znaczy, ze lampion jest nieładny, zresztą najlepszy dowód na to to fakt, ze podobał się osobie, której go podarowałaś.
Odpowiedz
#35
Świeczka jest świetna Wink) Z cieniowania zrobiłaś delikatny dodatek do wzoru i super to wyszło.
Ja lawendę uwielbiam, chociaż na kielichu mi nie bardzo pasuje to i tak go zabieram bo ja lawendowa baba jestem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#36
Swieczka jest gitowa! Wierze, ze nie udalo sie okruchow blyszczacych dobrze sfotografowac...
Na kielichu, pieknej formie, dobor motywu (nie, ze lawenda Smile) sie kloci wlasnie z forma... przyznam, ze ciezko bardzo takie nietypowe powierzchnie zagospodaowac, ale tutaj widze motyw pnacy sie do gory, delikatnie, a na pewno bez przerwy miedzy podstawa kielicha - te dwa centymetry niezagospodarowane spowodowaly brak harmonii... gdybys miala roslinnosc wychodzaca spod kielicha ku gorze.. bomba!
Odpowiedz
Reklama
#37
Świeczka jest super. W lampionie nie bardzo mi ten motyw u góry pasuje. Lubię lawendę, ale ten bukiet jakoś tak ciężko wygląda na tym delikatnym lampionie. Najważniejsze, że obdarowanej osobie się podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl