Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki
#21
Kolejny głos na szkatułkę . Klęcznik dla chomika, no jesteście rewelacyjne!!!!
Odpowiedz
Reklama
#22
No to teraz trochę z innej beczki...
Nniestety muszę popracować również nad swoją techniką fotograficzną. To są dwie prace, które bardzo mi się podobały (bo zwykle nie jestem do końca zadowolona z efektów), ale fotki niestety nie oddały tego wszystkiego...


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#23
Oj, tak, zdjęcia przydałyby się ciut lepsze.
Świeczka bardzo mi się podoba, delikatny motyw i trochę brokatu, smakowite...
A to drugie coś ...to chyba kielich czy lampion? Tego motywu akurat bardzo nie lubię a innych szczegółów nie widać..., trudno więc coś napisać Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#24
Świeczka taka z pazurkiem. Bardzo fajnie pomyślana.

Świeczka taka z pazurkiem - bardzo fajnie pomyślana.
Odpowiedz
#25
Dla świeczki jestem na tak, w lampionie chyba pozbyłabym się łodyg w tej górnej lawendzie, bo teraz wygląda jak snop zboża, w dodatku w kolorze zupełnie nie zbożowym Wink...
a mówiąc inaczej - myślę, że fajnie by wyglądał ten lampion, gdyby jego czaszę ozdobić takimi samymi gałązkami, jak te na nóżce, ułożonymi w szlaczek u dołu czaszy i drugi taki u jej góry ( np. ten na dole - gałązki w pionie, ten na górze w poziomie...)
Odpowiedz
#26
Dla mnie świeczka zdecydowanie naj. Gdybyś ten kielich zrobiła tak jak radzi Vika - byłby taki fajny delikatny Smile.
Odpowiedz
Reklama
#27
Podpisuję się pod poradą VikiSmile
A świeczkę zabieramSmile
Odpowiedz
#28
Vika ma racje z tym snopkiem.
A swieczka mnie najbardziej podeszla. Ladny motyw, brokat pewnie w realu pieknie sie mieni. Czy ja tam widze jakies cieniowanie czy moj monitor robi jakies czary mary?
Odpowiedz
#29
Ze wszystkich Twoich prac najnajbardziej podoba mi się komódka Smile zwłaszcza jej przód prezentuje się bardzo dobrze . Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#30
Ta lawenda, której użyłaś na świeczniku, pięknie wyglada na serwetce, za to na większości prac - fatalnie Big Grin Tez sie na nią kiedyś skusiłam i też wyszedł snop ni z gruchy ni z pietruchy... Tu, żeby tę "snopkowatość" wykorzystać, wzięłabym prawdziwą suszoną lawendę i przywiązała do nóżki, tworząc mały snopek, powtórzony na górze w motywie.
Świeca bardzo elegancka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl