Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryżowiec na podmalowanej powierzchni
#41
haha.... Świetna ta bombka Wink)))

A jaki to papier ryżowy, na którym drukujesz?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#42
Nie bardzo mogę pisać o swoich hurtowych dostawcach (a nie przyszłam tu na forum, żeby od progu się reklamować, bo nie o to mi chodzi), ale można go kupić w sklepie w Łodzi za 4zł za arkusz - mogę wysłać jakby ktoś chciał.
Odpowiedz
#43
Tajemniczo sie zrobilo Smile

Magnesiki truskawkowe sie do mnie smieja Smile
Odpowiedz
#44
Oj tam zaraz tajemniczo Wink nic nie ukrywam, kto poszperał na moim blogu ten wie Wink a Forum nie jest od reklamowania firmy.

Ponawiam pytanko - czy obrazek transferowany może być czy powinien być przezroczysty?
Odpowiedz
#45
Ale co to znaczy przezroczysty? Zależy jaki obrazek i na jakim tle, nie bardzo kumam pytanie Big Grin Z wydruku laserowego zostaną tylko kolory, zatem trzeba wziąć pod uwagę, co jest pod transferem. Tam, gdzie na transferowanym obrazku jest białe, nie ma tonera, czyli w transferze jest po prostu dziura, przez którą widać tło.
Odpowiedz
#46
Dobra może źle się wyraziłam - nie chodzi mi o to, że jak na wydruku białe to będzie bezbarwne bo to logiczne - ale przyjrzyjcie się choćby magnesom z motylkami - spod nich można dostrzec wzorki tła. A do czego zmierzam - jakby przykleić papier to będzie nieprzezroczysty motyw a jak ten sam motyw z tego papieru się przetransferuje - wychodzi przezroczysty. To chyba tak musi jednak być...

[Obrazek: 228.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#47
Dziękuję natabus!

Chyba zauważyłyście, że lubię ten ryż, co nie? Wink

No to jeszcze mój chustecznik - no dobra, już nie mój bo mojej Mamie się bardzo podobał, chodziła koło niego, chwaliła, oglądała, chusteczki wyciągała, że niby do noska... taaa, ehe! No i już go nie mam, u Mamci za to na komodzie przy łóżeczku dumnie wypina chusteczki!

[Obrazek: 146a.jpg]

[Obrazek: 146c.jpg]
Odpowiedz
#48
(01-15-2014, 10:21 PM)natabus napisał(a): No widać, że lubisz papier ryżowy. Chustecznik bardzo ładny - taki delikatny. AAAA i środek pomalowany, no.... no.....

A to się nie maluje? Wink
Odpowiedz
#49
Podoba mi sie chustecznik i magnety z truskawami. Chcialoby sie zjesc jedna.
Poza tym ryz wszedzie wyglada elegancko wiec kazda prace bedzie super. W kazdym razie nie widzialam z ryzem ani jednej pracy, ktora byla by nieteges- no przynajmniej nie pamietamTongue
Odpowiedz
#50
To fakt - ja jestem w ogóle zwolenniczką ryżu i wszystko co z ryżem jest cacy! No, chyba że ktoś popsuje naklejanie motywu albo nie wykończy pracy i zostawi jakieś odstające strzępioki...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl