Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryżowiec na podmalowanej powierzchni
#91
Dziękuję V.!
Odpowiedz
Reklama
#92
poprawiam się: dla mnie symetria jest nudna Wink
Odpowiedz
#93
"Dla mnie symetria jest nudna" brzmi w moich uszach dużo lepiej niż "symetria jest nudna" mimo, że za symetrią nie przepadam Smile. Z tym, że pewnych dziedzin sztuki użytkowej, dekoracyjnej, bez symetrii nie umiem sobie wyobrazić, np różnego rodzaju arabesek, mozaik itp. Wszystko zależy od celu i środków.
Twój chustecznik jest bardzo efektowny, bo ładny to trochę za mało powiedziane. Chyba najlepiej go oceniła Abask.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#94
Fajne jesteście z tym zabieraniem Wink podoba mi się to!

A wpadaj w te dygresje Oli kiedy Ci sie tylko zapragnie - zawsze to jakaś odskocznia i ciekawostka, no nie? Zgadzam się z Tobą, że w pewnych miejscach, momentach - symetria jest wręcz pożądana i akuratna, ale co ja na to poradzę, że ja lubię jak się "coś dzieje" - a "dzieje się" w asymetrii właśnie Wink Symetria jest spokojna, ustabilizowana, grzeczna, poważna, przewidywalna, dobra. Asymetria - wręcz przeciwnie, choć szybciej nas męczy - to i tak ją wolę Wink Buźka!
Odpowiedz
#95
Sliczny. Kolory bardzo ladne. Idealnie dobrane. Wzor wyglada jak obraz z galerii.
Super robota.
A Oli znow zajumala. Magazyn ma czy co? Gdzie ona to wszystko trzyma, bo przeciez nie na stryszkuTongue
Odpowiedz
#96
Chustecznik bardzo ładny, świetny motyw, bardzo fajne kolory. Tylko nie bardzo mi się podobają te złote "paćki"
Odpowiedz
Reklama
#97
(01-29-2014, 05:00 PM)Maglia napisał(a): Chustecznik bardzo ładny, świetny motyw, bardzo fajne kolory. Tylko nie bardzo mi się podobają te złote "paćki"
dopiro na powiększeniu zobaczyłąm te złote sreberka.... też bym tego nie dawała, ale i tak jest piękny Smile Włascicielka na pewno będzie zachwycona ! Cool
Odpowiedz
#98
Melduję, że właścicielka zbierała szczękę z podłogi!!!!!!!!!!!!!! Uff... Smile teraz działam skrzynkę na klucze. Zgadnijcie, czy z ryżowcem? Wink
Odpowiedz
#99
widzę że lubisz pracować z ryżowcem prace przepiękne piękne motywy wykonanie pierwsza klasa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl