Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
z cieniowaniem wyglądają dużo lepiej i miałaś mniejsze zawieszki
podobają mi się duuuużo bardziej niż moje własne, widać klasę i doświadczenie;-D
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczyny Smile. DD one mają 14,5 cm wysokości - więc są spore. Graruta na żadnej mojej pracy nie ma takiej tafli jak tu . Może tego nie widać na fotach i nie ma takiego błysku . Nie wiem dlaczego ten vidaron niby jedwabisty połysk ale tego połysku to skromniutko . Hira cieniowanie jest bardzo trudne ale jakoś tam pomału Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
14,5 cm to spore. Wyobrażałam je sobie jako malizny Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Tafelka, tafelka... Bo połysk jest jedwabisty, a nie za...bisty Wink
Bardzo ładne, urocze, wielkanocne jaja. Jako zawieszki..?
Odpowiedz
też myślałam, że to maluszki, a tu proszę Smile cieniowania suuuper! a tafla zdaje się jest, widać na rogach jaj (jaja z rogami, a to dopiero), motyw to chyba papier ryżowy, prawda? i włókienka przy tym zbliżeniu widać, więc może się zdawać że niedolakierowane. Taka zmyłka Wink bardzo mi się podobają, zwłaszcza te cieniowania przy baziach.
Odpowiedz
A w tytule ciągle "Butelka wymiankowa"
Odpowiedz
Reklama
Justynka już zmieniłam Smile. Justyś , Marta - dzięki .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Przepiękne są wszystkie Smile do pisanek mnie nie ciągnie, ale takie jajeczko chętnie bym przygarnęła Smile
Odpowiedz
Mer , Muszka - fajnie że się Wam podoba Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Bardzo mi się podobają, zwłaszcza pierwsze, to przez niezapominajki pewnie, bo wykonanie na wszystkich przepiękne Smile Cieniowania, że tylko zazdrościć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl