Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszę prosto z Miejsca Sympatycznych Klimatów
#21
Witaj serdecznie i zakładaj wątki -decu i florystyczny- na pewno do nich zajrzę
Odpowiedz
Reklama
#22
Dziękuję za wszystkie miłe słowa. Mam na imię Magda - ale nie przeszkadza mi, jak ktoś się zwraca do mnie per Parvi - od lat takie moje drugie imię, jak zaczęłam pisać pracę magisterską o niecierpku drobnokwiatowym - Impatiens parviflora - a potem moja kwiaciarnia i pracownia florystyczna to właśnie Parviflora. Na forach mam ten sam nick, zatem jak komu wygodniej Smile

Wątek florystyczny... To temat rzeka, mogę gadać bez końca... Więc może umówmy się, że jak któraś z Was będzie miała jakieś pytania to śmiało napisze a ja postaram się odpowiedzieć. Moje kwiatowe przygody możecie też podejrzeć na moim blogu i mojej stronie.

Tymczasem uciekam na spacer z moją kochaną cocker-spanielką Nelką.
Odpowiedz
#23
Grarut witaj!
Odpowiedz
#24
Witam serdecznie, mnie bardziej interesuje twoje decou oblicze, albowiem kwiaty lubię tylko rosnące, ciętych mi żal. Cieszę się, że dołączyła do nas kolejna decouzakręcona duszyczka :-)
Odpowiedz
#25
Dziękuję Aniu za miłe powitanie (Aniu? Bo Pawlaczka była Ania właśnie... Wink ) - od dłuższego czasu "znam Cię" z blogowego świata no i powiem Ci w końcu, że jesteś jedną z moich Idolek!
Odpowiedz
#26
wow, to dopiero połechtałaś moje ego :-) jest mi bardzo miło :-) ach jak bardzo :-)dziękuję
Odpowiedz
Reklama
#27
Praca magisterska o niecierpku... Super Smile Witaj!
Odpowiedz
#28
Witaj! Korale swietne, zakladaj watek, pracuj tworczo i pokazuj! Z florystyki najbardziej lubie polne wetkniete po spacerze do wazonu Smile
Odpowiedz
#29
Ooo ja też uwielbiam polne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#30
Witaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl