Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
DeDuś przepiękna ta walentynkowa szkatułka Smile taka piękna i męska zarazem, nie dziwię się że mężu taki zadowolony Smile a wiesz, że ja jak zobaczyłam tą szkatułkę na fb to pomyślałam że to ty tak przerobiłaś zdjęcie męża i walnęłaś transferek Big Grin SUPER!

dodam jeszcze, że ten efekt woskowanego drewna straszliwie mi się podoba!
Odpowiedz
Reklama
Nat, super, że Ci się podoba Smile

Madziu, dobrze mają, dobrze, ale my z nimi też. Uwielbiam robić rzeczy dla kogoś, kogo kocham, zwłaszcza jeśli to jest niespodzianka. Ile więcej wtedy jest z tego przyjemności. Gdy mu dawałam to pudełko, powiedziałam "Wreszcie zrobiłam coś dla Ciebie", a potem zaczęłam liczyć, że w sumie to czwarta decourzecz ode mnie. Chyba nie jest tak źle, bo i nie ostatnia przecież Smile

Merilon napisał(a):(...) a wiesz, że ja jak zobaczyłam tą szkatułkę na fb to pomyślałam że to ty tak przerobiłaś zdjęcie męża i walnęłaś transferek Big Grin SUPER!
haha! A nie mówiłam, że podobny Big Grin

Meriluś, dziękuję, czas, byś i Ty zaczęła szaleć z woskiem barwiącym Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Podobny, podobny Smile fajny bardzo pomysł miałaś.
A gdzie mogę kupić taki wosk, w plastycznym czy budowlanym ? Smile
Odpowiedz
Się nie dziwię, że TZ- towi się podoba Smile
Testosteron aż od niej kuje w oczy Wink
Odpowiedz
Merilon napisał(a):(...) A gdzie mogę kupić taki wosk, w plastycznym czy budowlanym ? Smile
Raczej w budowlanym, swój mam z LM:

[Obrazek: f-liberon-wosk-barwiacy-black-bison-dab-...jpg?=0a0bb]


B-b, dzięki Smile A "TZ" to skrót od...? Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pawlaczka poleca ten http://www.nicnierobienie.com/sklep/279/...-ml-detail
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Wiola, bezbarwnego jeszcze nie stosowałam, więc jakby co - zapamiętuję Smile Wyczytałam w opisie, że barwiące z tej serii są dwa: scurente i orzechowy. Nie próbowałam. Ten który mam ja, polecała Karolina z "Przetarło się".
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzięki Deduś Smile mam blisko LM to sobię zakupię Smile bezbarwny wosk mam, kupiłam na próbę w takim małym słoiczku, ale jeszcze go ani razu nie użyłam Big Grin też się zastanawiam od czego ten skrót TŻ ???
(02-24-2016, 01:13 AM)malola napisał(a): spinki faceci każą chować w odpowiednie miejsce NAM ! żeby nie nadwyrężać swojej pamięci i w odpowiednim momencie zapytać : "gdzie mi to położyłaś" ?
kurczę, malola ja mam dokładnie TAK Big Grin trzymam jego spinki z moją biżu w szkatułce i zawsze jak gdzieś idziemy i ich potrzebuje pyta się mnie, gdzie one są Big Grin
Odpowiedz
Malolku kochany, to prawda, moja wewnętrzna "Wena" dodaje mi mnóstwa energii Big Grin Już się nie mogę doczekać, gdy pokoik będzie pomalowany i umeblowany, będę mogła i w tym kierunku coś podziałać Smile
A cukierków już nie ma - maczałam w tym palce Rolleyes Spinki póki co leżą w szufladzie. Nic nie mówię, nic nie robię i będę obserwować dalszy przebieg sprawy Big Grin

Meriluś, kupuj więc ten barwiący, ja go wcieram gąbką do naczyń. Rękawiczki obowiązkowe Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A potem trzeba lakierować jeszcze czy już nie ? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl