Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Oooo jak miło, Malolciu Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dziewczyny już wszystko napisały Wink
Ja się tylko pod tym podpiszę Big Grin
Odpowiedz
Nie ma co czekać, bo do wstawienia mam zaraz 4 kolejne prace.
Przedstawiam Wam moją pierwszą torebówkę czy też pierwszą zdecoupage'owaną buteleczkę. Słonko, dzięki za zorganizowanie wymianki. Dzięki niej zostałaś też właścicielką bohaterki tego posta Wink

Pobawiłam się tu pastą piaskową, na to akryle, pasty, patyny, inki, miki, bitum, u góry srebrna konturówka, no i lakier. Dwa transfery, reszta domalowana ręcznie. Dodałam też dwa metalowe dekorki. Jako że buteleczkę robiłam z myślą o naszej Słonko, musnęłam tu i ówdzie różem Smile

                   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Renuś, ja już też Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No chciałam tu popróbować różnych faktur. Stąd ona (one), może w oczy tak nie kuje, ale drugim razem dałabym jej spokój Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Fajnie mieni się kolorkami. Taka tajemnicza... Mnie sie cała podoba. a, że czasem po skończeniu byśmy to, a nie co innego... to i bywa. Ta jest super!
Odpowiedz
Reklama
Virguś, dzięki Ci Smile
Tak, tak to jest, a mnie takie myśli dopadają często jak już jest po ptakach hen hen, bo gdy zdjęcia gotowca już oglądam Cool
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No właśnie, właśnie, nawet patrząc na tę sama rzecz w różnym czasie "byśmy" co innego. Jest i jest super, i już!
Odpowiedz
No tak już zostanie, chyba że Słonko zeszlifuje po kryjomu Naughty
Ren Rolleyes Smoke
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(02-15-2016, 12:43 AM)muszka napisał(a): Deduś - bardzo dużo na niej faktur, struktur i innych takich. Ale wszystko pięknie się komponuje i kolorystycznie super. Bardzo mi się podoba. Zdolniacha z ciebieGossip

Oooo właśnie ;o))
Nie mam nic do dodania ;o))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl