Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
w tym Krakowie to wszystko jest ;-)
Odpowiedz
Reklama
Virguś, Mer, Grażynko, Cavi, Oli Heart dziękuję
Szalenie mi miło, że Wam się podoba. A jeśli ktoś chce podobny zrobić, wiadomo, że nie mam absolutnie nic przeciwko. Sama pewnie nie raz taki poczynię Smile

oli napisał(a):No i masz! Widać nie zaglądałam do działów w sklepach pt. "Alkoholizm i inne dragi" . Żeby nie było - tam na pewno są takie skrzyneczki i pudełeczka na leki... LolLolLol
My z Mer to tylko na takie działy wchodzimy Naughty

Merilon napisał(a):w tym Krakowie to wszystko jest ;-)
Swoje nosidło kupiłam przy Rondzie Matecznego, w internecie też działają: dekormania.
Mają dwa nosidełka do wyboru:
http://dekormania.com.pl/advanced_search...2o&x=0&y=0
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(09-28-2015, 03:35 PM)DecouDream napisał(a): My z Mer to tylko na takie działy wchodzimy Naughty
no i się wydało Wink
ooo, fajowe oba są Smile

DeDe, a czy te nosidełka są gdzieś w okolicy centrum do kupienia ?? Smile bo to Podskale to raczej dalej niż bliżej centruma :O
Odpowiedz
DeDuś, zobaczyłam Twoje nosidło i... zakupiłam takie drewno. Nie to, żebym takie samo zrobiła... Takie cuda to Ty, ale coś umodzę.
skrzynkizdrewna.pl mają takie.
Odpowiedz
Virguś, te na "Twojej" stronie mają najatrakcyjniejszą cenę Smile

Bardzo się cieszę! Lubię oglądać różne pomysły na tę samą rzecz. Doczekać się nie mogę Smile

Merilon napisał(a):DeDe, a czy te nosidełka są gdzieś w okolicy centrum do kupienia ?? Smile bo to Podskale to raczej dalej niż bliżej centruma :O
Meriluś, no właśnie nie, bo już byśmy nie raz tam były. Ale możemy w najbliższym czasie podjechać tam tramwajem albo kupię Ci co chcesz i przytargam na nasze spotkanie Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oli, spróbuj przez link
http://skrzynkizdrewna.pl/sklep.php?str=...0piwo&p=10
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
To weź z 30 nosidełek Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(09-28-2015, 08:30 PM)oli napisał(a): Ale mały wybór wszystkiego jest, a ja lubię hurtem!

Miewaja tam braki i rzadko jest wszystko razem z tego co miewają.
Ale np. koraliki są porządne, równiutkie. Fajnie wyglądają jako nóżki do pudełek, do tego taka sama gałeczka... Wink
Odpowiedz
(09-28-2015, 08:30 PM)oli napisał(a): Ale mały wybór wszystkiego jest, a ja lubię hurtem!
skąd ja to znam Big Grin

ależ cuda i cudeńka są na tej Dekormanii Big Grin
Odpowiedz
Skrzyneczka fajniutka i na pewno zgapię - niestety nie z takim efektem - na prezent dla któregoś z moich facetów Smile A może całej trójce ? Zobaczymy czy sobie wszyscy zasłużą Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl