Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Świetnie ją "wykombinowałaś"!
Odpowiedz
Reklama
Jeju jeju, ależ mi miło. Dziękuję Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Cudne pudełko, wszystko pięknie skomponowane, ale w największy zachwyt mnie wprawia to drewno na bokach, cudownie je zakolorowałaś.
Odpowiedz
Chciałam u nieco charakteru dodać Smile Dziękuję Cavi Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jak zwykle wszystko wypieszczone, z dbałością o szczegóły - no widać, że DeDowe! i ta perfekcyjnie złamana róża - super!
Odpowiedz
No nie Dziewczyny, kochane jesteście... Dziękuję Wam Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
A więc niemalże nadszedł dzień ślubu jedynej siostry mojego Mężu Smile Dzisiaj wieczorem pakujemy manatki i jedziemy w świętokrzyskie. Oli i Damianowi zrobiłam ten oto kuferek na koperty (z życzeniami Big Grin) i inne ślubne pamiątki. Już nie wiem kto wyszedł z tym pomysłem. W każdym razie nie jest niespodzianką dla Młodych, że się pojawi, ale nie wiedzą jak będzie wyglądał. Motywem kolorystycznym wesela jest czerwień, stąd ten kolor na szkatułce.

Biała farba, reliefy szablonowe z pasty strukturalnej + znany i lubiany motyw serwetkowy. Reliefy delikatnie przetarłam bordową patyną i ścierałam terpentyną. Całość wylakierowana fluggerem 20.

           
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja nie przepadam za czerwonym , więc wolałabym żeby te kwiaty były w różach Wink. Wiem że wymyślam Smile. Praca bez zarzutu . Świetny relief wykonałaś . Echhhhhhhhh dlaczego mi się nie chce Sad. Nakupiłam nowych szablonów i dupencja .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Powiem tak "ulala" Wink Subtelny i delikatny. Piękną pamiątkę będzie miała Młoda Para Smile
Odpowiedz
Wiola, nie oczekuj jej, niech Cię wena weźmie znienacka Smile
Mer, niech tam skarby swe trzymają Smile
Ren, teraz i ja to widzę. Nauka na przyszłość Idea
Dzięki Dziewczyny :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl