Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Super Smile Trzymam kciuki i czekam na podzielenie się zdjęciem Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
przepiękna Smile jak zwykle. Wszystko dograne i wyważone. A z technicznych pytań to zastanawiam się iloma warstwami lakieru zabezpieczasz bejcowane drewno?
Odpowiedz
Dzięki Martuś Smile
Zamiary, by liczyć warstwy miałam nie raz, ale ani razu jeszcze dokładnie ich nie policzyłam Rolleyes Jeśli między warstwami szlifuję powierzchnię lakierem, to na oko z 6 razy. Na górę kładę zwykle dużo więcej lakieru. Głównie ze względu na to, że domalowuję tło, najczęściej gąbeczką, a to dodaje nierówności, które trzeba zniwelować.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja też używam tych bejc, bardzo je lubię Smile
Odpowiedz
No właśnie przy lakierowaniu motywu są różne szkoły. W tej materii są również giganci, niektórych można spotkać na tym forum Big Grin
Odpowiedz
Nie wszystkie macałam Big Grin ale dla mnie Virgo jest guru.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Ja tylko ćela... Na forum jest kilka "lakierowaczek".
A bejcowane drewno lakieruję różnie. Lubię drewno i często zostawiam wyczuwalną jego naturalną fakturę. Czasem jednak lakieruję na gładko, ale to naprawdę bardzo rzadko.
Odpowiedz
Już kiedyś robiłam pudełka na wino dla mężczyzn, ale teraz miało być nie tak mroczne jak tamte (ciemna bejca+transfery+szablonowe metaliczne wzory). Pozostałam przy motywie morskim, zwłaszcza, że ów pan, który ma otrzymać prezent z wkładką Naughty , lubi nie tylko wkładki, ale i podróże, a teraz, z tego co wiem, przebywa w słonecznej Italii.

Dół i wnętrze to mój ostatnio ulubiony wosk barwiący, przeciągnięcia suchym pędzlem z akrylem, minimum patyny czarnej i brązowej, minimum kropek, a góra to serwetka, którą już nie raz używałam + transfery.

           
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ale czaderskie Smile wydaje mi się że motyw map to jeden z nielicznych męskich motywów w decou Smile bardzo mi się podoba oczywiście, Dedusiowe na 100% Smile
Odpowiedz
Świetna praca Wink)) Wszystko mi się w niej podoba a szczególnie ta "łamana" gwiazda Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl