Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Dzięki Smile Już rozumiem i kiedyś wypróbuję, jak zaopatrzę się w barwiący wosk.
Odpowiedz
Reklama
Mnie tam kolory pasują Wink tonacja pastelowa jest, inna serwetka z tej serii z innymi aniołkami ma niebieskie wstawki (no nie turkusowe, ale) i też się dobrze prezentuje. W ogóle całość piękna i wygłaskana a cytat prześwietny! muszę kiedyś wykorzystać Wink
Odpowiedz
Dzięki Martuś, miło mi barsss Smile
A cytat już dostępny w "Obrazkach do wydrukowania"
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Malolku, cieszę się, że Ci to spasowało Smile
Oli, do usług Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oj, piękna skrzyneczka. Cudnie pokropkowana Wink))
Odpowiedz
Dzięki Haniu :*

A dziś pokażę Wam dwie mniejsze rzeczy robione na szybko.
Zakładka dla ucznia z prywatnych korepetycji. W sumie zamówił ją sobie u mnie, ale w życiu bym pieniędzy od niego za to nie wzięła. Dostał więc tę zakładkę w nagrodę za pracę w mijającym roku szkolnym. Kto wtajemniczony w minecrafta, to wie, że ta zielona postać to Creeper. Ja już wiem Naughty Gdy ją dostał, cieszył się bardziej niż gdy zamawiał i z utęsknieniem czekał na nią Smile

A to drugie maleństwo ma 6 cm i zrobiłam je wczoraj późnym wieczorem, rano tylko dołożyłam pasmanterię i telefonem pstryknęłam zdjęcie. Dyrekcja z Sekretariatem wpadła na pomysł, by stworzyć zbiór pamiątek dla Pani Jasi, przecudnej kobiety, która odchodzi na emeryturę. Dzisiaj trzeba było przynieść coś od siebie: wierszyk, kartkę, zdjęcie. Zrobiłam tę oto zawieszkę, która w sumie teraz wygląda mi jak pisanka Big Grin

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Fajne maleństwa Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jestem pewna, ze Pani Jasia będzie się tak samo cieszyła ze swojego prezentu jak Twój uczeń ze swojegoSmile
Odpowiedz
Mój Młody też miał intensywną fazę na ten świat z kostek Smile
Zobaczcie, takie niby drobiazgi, a ile radości...
Odpowiedz
Dziękuję Dziewczyny Smile

Nie znam drugiej takiej kobiety, jak Pani Jasia. Naprawdę mi jej będzie brakować. Kopalnia mądrości życiowej, wiedzy i życzliwości, a jak trzeba było to i klęła jak szewc na to i owo, co się w oświacie działo. Pierwsza do wyjazdów związkowych, by domagać się naszych praw. I dzieci ją uwielbiają, i my, trochę starsi.

Grażynko, ja o minecrafcie dopiero niedawno się dowiedziałam. Dareczek mi nawet pokazywał jak się wkopuje Big Grin Ale Ty to już pewnie nieźle obcykana w temacie jesteś Naughty
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl