Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Kochane moje, wierzch i napis jachtowym poleciałam. Połysk ma, tylko Mężu pod takim jakimś kątem robił, że go nie widać Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Prześliczne spęki ( zawsze ich Wam zazdroszczę i będę się powtarzać do znudzenia)
Ja mam kiepskawy wzrok to nie widzę, że coś tam ciągnie w górę Wink))
Odpowiedz
Grażynko i Haniu, dziękuję! Bardzo Smile Też się cieszę, że spękania wyszły Smile
Haniu, jeśli spróbowałabyś kraków stamperii, na pewno byłabyś zadowolona.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No ja ci powiem,że ja bym takie pudełeczko chętnie zabrała.Cudne jest i ma różyczki.Ja woki jak na razie to do protekcji farb kredowych używam( Ty wiesz jakie ja gabaryty przynoszę do domu by na nich decoupage poczynić Wink co wymaga sporo wosku) i ciekawa jestem tych które ty używasz bo wydaje mi się,że woski to fajna sprawa.Normalnie zachwycam się.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Madziu, ogromnie się cieszę, że Ci to pudełko przypadło do gustu.
Za te meble, które przygarniasz, a i które same też garną się do Ciebie, podziwiam Cię. Wyobrażam sobie jakie tony wosku wcierasz. Ręce pewnie bolą. Bezbarwnego jeszcze nie używałam. Teraz kocham się w takim:

   
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Mam taki bezbarwny, ale ciągle nie przemawia do mnie traktowanie drewna tylko woskiem :/
Odpowiedz
Reklama
Virguś, zawsze możesz polakierować wosk. Zrobiłam tak przy rustykalnej tacy, by m.in. zabezpieczyć naklejone kwiaty i kropki z akrylu.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
o kurczaki! ale fajowe - znam ten wzór i czasme stosuję ( choc jako transfer)
najbardziej to zazdraszczam spęków - ehhh cudne
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Ja to jak Hanka - spęków zawsze zazdroszczę Undecided

A wosk mnie też kusi, ale się boję...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Dzięki Dziewczyny. Wszystkie poranne przemyślenia warte zapamiętania, a nawet wykorzystania w projektach Rolleyes
W ostatniej pracy użyłam wosku ze względu właśnie na efekt jaki ukazuje się po jego łączeniu z drewnem. Bajcą bym takiego nie uzyskała. Lakier (flugger 20) nie miał problemu z przyczepieniem się do wypolerowanego wosku. Mam się teraz bać, że obrazi się na czasie i zacznie zmieniać wygląd?
Jak już wspomniałam, lakierowałam też wosk na wiejskiej tacy. Tam głównie dlatego, by zabezpieczyć akrylowe kropki i parę naklejonych serwetkowych kwiatków. Czy zatem lepszym pomysłem byłoby zabezpieczyć je bezbarwnym woskiem? A można woskować serwetkowy wzór?

Gofirko, Zuzulku, dziękuję Wam Smile Spęki to nie moja zasługa, a jedynie medium Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl