Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Podpisuję się pod dziewczynami bo co jeszcze mam dodać . Mogę tylko cmoknąć . Świetna praca Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
A ja przyszłam pocmokać i powzdychać sobie jeszcze raz...
Zazdrość niezdrowa jest ale ja po prostu zazdraszczam takiego talentu i już.
Odpowiedz
Co tu dużo pisać....zakochałam się !Smile bardzo lubię tą serwetkę też ją mam i trzymam na "specjalną okazję"... pięknie wycieniowałaś tło, piękne pastelowe kolory - baardzo lubię takie Smile piękności piękności !!
Odpowiedz
PO Waszych komentarzach to ja to słów nie mam..., wycmokane tez było... to ja zagwizdam fiuuuuuuułłłłłłłuuuuuuuu Smile
Odpowiedz
Jeju, jeju... Jak mi miło! Dziękuję Wam Kochane :*

Czydzieszko, Ty też tak umiesz, na bank. Spróbuj.

(03-31-2015, 11:38 PM)oli napisał(a): Cudo DD! Drapnę sobie dobrze? Ja lubię klimaty bejcowe oddolne, a jak mają TAAAAAAKIE wieko i hasełko w środku, to już w ogóle!
Bierz Pani Big Grin

(03-31-2015, 11:54 PM)Virgo_777 napisał(a): No tak, klasa DeDuśki. Te Twoje środeczki są niesamowite. Wierzchy też oczywiście. No klasa!
Ale czy serwetka to nie z tych vintagowych? Szaro-różowa była?
Tak, Justynko, taka:
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ2a4xAGH62nM0XtL89h2x...upU05frEcS]

(04-01-2015, 12:47 AM)martag90 napisał(a): i góra ładna i dół w bejcy i środek z nadzieniem też Smile a te środeczki to taki perfekcyjnie wykonany transfer, kalkomania czy piszesz czy jeszcze inaczej je tworzysz? Smile
Bardzo dziękuję Happy Środeczki to zawsze transfer na lakier Smile
"Środek z nadzieniem" - dobre! Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
no tak mnie się skojarzyło Big Grin
Odpowiedz
Reklama
O tej myślałam właśnie Smile
Odpowiedz
cieniowania że ach!!!!!!!!!!! śliczna i delikatna, bardzo mi się podoba :-)
Odpowiedz
Łały, ochy i achy, cmoki i gwizdy - wszystko już było, więc ja będę w milczeniu się zachwycać Smile
Odpowiedz
Aniu, Malgano i Natabusku dziękuję Smile
Pudełko jest dość duże (wierzch 24,5 x 22 cm), a serwetka 16,5x16,5 cm. Nie ma siły, trzeba dorobić co nieco Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl