Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
No nie dziwię się że szał na całej linii, przepiękna jest ta taca, i wcale nie jest mroczna Smile patrząc na nią jestem w stanie wyobrazić sobie wystrój kuchni koleżanki Smile kuchnia w starodawnym stylu to też moje marzenie Shy
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Mer. Może i jasnych kolorów tam nie ma, ale ociepla w sumie kuchnię.

Oli, noooooo! Tak jakoś swobodnie. Łachanie sprawia przyjemność Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Grażynko, dziękuję za docenienie kropencji Big Grin Też je lubię Wink

Przedstawiam Wam dziś kolejną szkatułkę na zamówienie z serii "ładna góra, reszta w bejcy". Tym razem do zamówienia doszły kolory: pudrowy róż i zieleń. Znalazłam tę serwetkę - odpowiednio spełniła oczekiwania odnośnie kolorystyki. Pierwszy raz używałam Fluggera. Góra półmat, reszta połysk.

       
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Och...
Jak zwykle u Ciebie - przepięknie, mogłabym w te cieniowania wpatrywać się i wpatrywać Smile Bardzo ładnie wkomponowane hasło w środku, to na doklejanej sklejce?
Odpowiedz
Dzięki Cavi Happy
A napis na takim drewienku:
[Obrazek: DSC00350.JPG.thumb_150x114.jpg]
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No tak, klasa DeDuśki. Te Twoje środeczki są niesamowite. Wierzchy też oczywiście. No klasa!
Ale czy serwetka to nie z tych vintagowych? Szaro-różowa była?
Odpowiedz
Reklama
Virgo chyba tak, bo mam własnie identyczną w takiej kolorystyce jak mówisz. A praca DD ....przyłączam się do zachwytów dziewczyn . Też bym tak chciała,oj chciała naumić się i umić cuda robić.
Odpowiedz
i góra ładna i dół w bejcy i środek z nadzieniem też Smile a te środeczki to taki perfekcyjnie wykonany transfer, kalkomania czy piszesz czy jeszcze inaczej je tworzysz? Smile
Odpowiedz
Piękna....

A czterolistną koniczynę łatwiej znaleźć niż prawdziwego przyjaciela... niestety... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
No w mordę jeża! Ależ mi się podoba Wink)) Takie "rozmydlone" kolorki są cudne Wink I napis i cała reszta w moim guście Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl