Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
Piękny środek, piękne reliefy, tylko te niezapominajki giną... A ja tak lubię niezapominajki...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Tez lubie niezapominajki wiec i mnie sie podoba. Choc szkoda (dla mnie) ze tak malo ich.
Odpowiedz
Bardzo ciekawy pomysł i podoba mi się głębia Wink
Odpowiedz
Czarodziejki, bardzo dziękuję za każdy komentarz Smile
Praca podzieliła nas na dwa obozy, a ja tuptam pośrodku Wink Wiem, że Oldze - nowej właścicielce, szkatułka bardzo się spodobała i to mnie najbardziej cieszy. Lekcje dla siebie też dostałam, więc każdy zadowolony Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Pogapiłam się jeszcze raz i mnie się podoba jak za pierwszym razem.Gdybyś chciała inną serwetkę z niezapominajkami to mam taką co ma owal po środku i też zapewne byś ją dobrze użyła Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Marzenko, zacznę od pracy konkursowej - genialna, przemyślana, klimatyczna, artystyczna, oryginalna, niebanalna, tajemnicza i mega kobieca. Od początku była moją faworytą, byłam pewna że wygra w konkursie. Detale też przemyślane, świetnie dobrane kolorystycznie, ogólnie wielkie wow i ogromny plus za malarskie wymiar, wiesz że ja to kocham taką technikę!!!!
Pudełeczko z niezapominajkami - ciekawie skomponowane, ładnie wycieniowane, dopracowane, podoba mi się :-)
Odpowiedz
Reklama
Madziu, dziękuję, może i mam nawet taką, o której mówisz Wink

Aniu, z Twoich ust takie słowa to zaszczyt.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wiele przyjemności sprawia mi postarzanie drewna. Lubię też nie spieszyć się z kończeniem takiej pracy, bo często w trakcie pojawiają się nowe pomysły. Miałam tak z tą tacą. Zrobiłam ją dla Przyjaciółki do nowego domu. Ania śmieje się, że urządziła go nie w stylu rustykalnym, ale w stylu starej bidy Big Grin Sporo rzeczy ma od swojej babci. Mam nadzieję, że spodoba jej się ten prezent.

               
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Różyczki jakby chciały wybić sie spod ciemnośći, do światłą do życia. Fajny efekt.
Gdyby taca się nie wkomponowała w look starobidowy to adres masz... Wink
Odpowiedz
Dziękuję Kochane!

(03-20-2015, 09:02 PM)Ataner napisał(a): Bardzo ładny kształt tacy i te różyczki takie ukryte są świetne. Tak ładnie widać przez bejcę drewno, że wolałabym bez kolorowych kropek, a szczególnie bez turkusu, ale widzę, że ostatnio jakaś moda na turkus nastałaBig Grin
Ten turkus jest na żywo ciemniejszy i komponuje się z niebieskimi kwiatkami. Jakoś mi spasował tu. A co do brązu, to bejcy tym razem nie używałam, jedynie wosku barwiącego.

(03-20-2015, 09:39 PM)Virgo_777 napisał(a): Gdyby taca się nie wkomponowała w look starobidowy to adres masz... Wink
Mam, mam Naughty

(03-20-2015, 09:43 PM)oli napisał(a): Mroczna i taka nieDeD
Podziwiam, choć trochu nie z mojej bajki. Dla mnie za mroczna, ale widzi mi się, że dostało też za mało światła i dlatego tak się tylko wydaje. Mam rację? :-)
Bardzo chciałam się wpasować w styl domu mojej Ani stąd taka praca, ale powiem Wam, że spodobało mi się i na pewno na jednej takiej nie skończę Smile
A ze światłem to było faktycznie kiepsko, akurat zaćmienie słońca było Rolleyes
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl