Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
A ja akurat z Twoją pracą (znaczy z odgadnięciem autorki) żadnych kłopotów nie miałam - od pierwszego rzutu okiem wiedziałam Smile
Piękna szkatuła, taka intrygująca, z własną historią, w fajnej kolorystyce - super!
No i pięknie się nauczyłaś z tą masą i pastami na uchwycie Smile - wcale nie takie trudne, prawda?
Odpowiedz
Reklama
Reniu, skoro i takie emocje może wywołać, to też się cieszę Smile Ten obrazek ujął mnie od pierwszego wejrzenia. Wiedziałam, że kiedyś go wykorzystam.

Vikuś, wdzięczna będę zawsze za wiedzę od Ciebie i całą Twoją Szufladę. Praca z pastą okazała się bardzo przyjemna. Na jednym uchwycie pewnie się nie skończy Smile

Dziękuję Czarodziejki :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
De-De, bardzo to miłe, dziękuję Smile
Fajnie, że to, co się robi, komuś się przydaje HeartHeartHeart
Odpowiedz
Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No a ja nie zgadłam za nic, zmyliłaś mnie tą ciemnością i obstawiłam że to Gofira ;o)))

Cudnie wyszły te latawce i gałka, całość oczywiście współgra jak zawsze u Ciebie ;o))
Odpowiedz
Jasne, że zrobię swoje pudełko.Nie zrobiłam go tylko dlatego,że nie mogłam wydrukować grafiki.Koleżanka moja odkryła drukarnię i poszłyśmy tam zobaczyć jak drukują i mam już swoją grafikę.Ciesze się jednak ,ze jej nie zrobiłam , bo bym nie zrobiła tej drugiej pracy.Jak czytam o tych wszystkich specyfikach jakie używasz w swoich pracach to mnie to bardzo intryguje bo o wielu nadal nie mam pojęcia.Wszystko u mnie jest proste i to co pod ręką.Pasty mnie zaintrygowały.Gdzie jest o nich więcej napisane?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Ulu, dziękuję. Najmilsze dla mnie to, że Ci się podoba Smile

Madziu, czekam na zdjęcie pracy z nową grafiką Smile
Pisząc o srebrnej patynie, użyłam Antique paste: silver (10zł)

[Obrazek: f-antique-paste-20-ml-silver-craft-line.jpg]

A pisząc o paście, myślałam o Idea Medium Maimeri: light paste

[Obrazek: 5920731_1_big.jpg]
Mimo że mam pasty z Lidla i tak używam wciąż tej, najczęściej do reliefów.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz. Na wszystkie odpowiem Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dziękuję Merysiu :*
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Brawo. Piekne pudeleczko. Cudne sa te dmuchawce domalowane.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o pierwszą pastę to już rozumiem bo mam taką ,ale złotawą.Jednak Idei mam tylko kraki dwuskładnikowe i za Chiny nie wiem co to za specyfik.Wink.Na pracę z nową grafiką troszkę trzeba będzie poczekać.Znowu do Londynu jeżdżę od zeszłego weekendu , wiec robię inne rzeczySmile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl