Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255
DeDuś, co tu napisać... Piękne są obie.
Odpowiedz
Reklama
Malgano, bardzo się cieszę, że Ci się podobają Smile
Martaguś, dziękuję! Widzę, że nie tylko Wiktorię Jon zauroczył Big Grin

(03-04-2015, 01:20 AM)cavi napisał(a): Mnie się zdarza czytać paierowe pomiędzy ebookami, znaczy mogę sobie zabrać? Wink
Próbuj wciskać gdzieś w czytnik, może się uda Naughty Podobno dla chcącego... Wink

Grażynko, dziękuję Smile

Madziu, i ja lubię Damę Kameliową, a wyobraź sobie, że Gry o Tron nie oglądam, jeszcze nie daliśmy się wciągnąć (jeszcze?) Smile

Virguś Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Obie piękne Smile z sympatii do postaci Snow'a jestem bardziej za drugą zakłądeczką, ale wykonaie obu jak zwykle mistrzowskie, a najpiękniejsze są dyndadełka w obu Big Grin Wink
Odpowiedz
ostatnio mam fazę na niebieski więc ukradywuję ta w niebieskościach choć obie fajowe Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Sa sliczne. Mnie jednak bardziej urzekla ta z gry o tron. Klimatyczna od pierwszego spojrzenia. Lubie taki klimat.
Odpowiedz
wow piękne...ale jak dla mnie za grube....ale piękne.....cudne.....
Odpowiedz
Reklama
Brawo . Jetem pod ogromnym wrażeniem Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Świetne i akuratne w każdym calu Smile
Są w sam raz!
Odpowiedz
I Mer jest zasypana Snowem Big Grin
Gofirko, dzięki! W takim razie niebiańskich niebieskości Ci życzę i trzymam kciuki za znalezienie odpowiedniego zaklęcia do wyczarowania idealnego odcienia blu Smile
Shannko, bardzo mi miło, że się i w Twój gust wpasowałam.
RotkiwKerianko, dziękuję Smile Co do grubości - to dla mnie jest ok, sama używam (Mer Wub) i nie narzekam. Książka się nie niszczy Smile
Wiolu, jeju, dzięki :*
Vika, ogromnie mi miło, że i Tobie się podobają Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
oj Marzenko, to musicie koniecznie zacząć oglądać ten serial Smile bardzo fajny, nawet bardzo bardzo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl